Rüyada Kolye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kolye Görmek

Rüyada kolye görmek, herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan biri olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında bulunan sıkıntıların sona ereceğine, ailesi ile birlikti huzur dolu bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kolye görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Siyah Kolye Görmek

yorumcuları tarafından yapılan değerlendirmelere göre rüyasında siyah kolye görmek, kişinin hayatında sıkıntıların ve sorunların baş göstereceğine delalet eder. Rüyada siyah kolye görmek aynı zamanda aile içinde yaşanacak olan tatsız olaylar manasına da gelmektedir.


Rüyada Siyah Taşlı Kolye Görmek

Rüyasında siyah taşlı kolye görmesi kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında karşısına çeşitli zorlukların çıkacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada siyah taşlı kolye görmek, sahip olunan malın ve mülkün değerinin bilinmesi gerekeceğine rivayet eder.


Rüyada İmitasyon Kolye Görmek

Rüya sahibinin rüyasında imitasyon kolye görmek kişinin uzun süreli aşk hayatına sahip olacağına, fakat sonradan bu ilişkiye son vereceğine delalet eder. Rüyada imitasyon kolye görmek, çevresinde kötü insanları barındıracağına, bu tür insanları kendisinden uzaklaştırması gerekeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Yeşil Kolye Görmek

Rüya tabircileri tarafından yeşil kolye görmek, kişinin büyük bir sevap işleyeceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil kolye görmek aynı zamanda kazanılacak olan para anlamına gelmektedir.


Rüyada Boncuk Kolye Hediye Almak


Rüyada Kolye Hediye Almak

Bir kişi rüyasında birinden hediye olarak kolye aldığını görürse, o kişi ile ya da tanımadığı biri ile gönül ilişkisi yaşayacağına yorumlanır. Rüyada kolye hediye almak, huzurlu günlerin habercisidir.


Rüyada Kolye Satın Almak

Rüyada kolye satın almak, genellikle özel hayata yorulmaktadır. Rüya sahibinin eşiyle ya da sevgilisiyle güzel bir tatile çıkacağına ve eğlenceli zaman geçireceğine delalet eder.


Rüyada kolye görmek

Rüyada kolye görmek, kişinin evlat sahibi olacağı demektir. Rüya sahibi eğer evli ise vatana millete hayrı olan evlatlar yetiştireceğine, bekar ise yakın tarihte gül bir ilişkiye başlayacağına, ailesine eskisinden daha fazla zaman ayıracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kolye Takmak

Rüyada bir kadının kolye takması, kız çocuğu olacağına yorulur. Bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına alamet eder.


Rüyada Kolye Ucu Görmek

Rüyada kolye ucu görmek, aile içerisinde yaşanacak olan tatsız olaylara işaret eder. Rüyada kolye ucu görmek, rüya sahibinin Allah yolunda ilerleyeceğine, hanesinden huzurun artmayacağına alamet eder.


Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüya sahibinin rüyasında altın kolye görmesi kişinin iş hayatında başarılı işlere imza atacağına, çevresinde bulunan insanların hayır dualarını alacağına, sağlam adımlar atacağına delalet eder.


Rüyada Gümüş Kolye Görmek

Rüyasında gümüş kolye gören kişinin mal ve mülk sahibi olacağına fakat sorumsuz bir şekilde harcamalar yapacağına, bu nedenle zarar edeceğine, rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet etmektedir.


Rüyada İnci Kolye Görmek

yorumcularına göre rüyasında inci kolye gören kişinin bir olay yüzünden çok göz yaşı dökeceğine, bu durumdan yararlanan insanlar olacağına, ailesi ve çevresinde bulunan kişiler sayesinde yeniden ayağa kalkacağına, eskisinden daha da güçlü olacağına yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz