Rüyada Kömür Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kömür Görmek

Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlada ve eşe sahip olacağına yorulur. Kişinin ailevi değerlere çok önem veren birisi olduğuna, huzuru en kısa süre içerisinde bulacağına alamet eder.

Rüya sahibinin rüyasında kömür görmesi, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Genel olarak rüyada kömür görmek, başkalarının hakkı yenilerek kazanmış ve hayır getirmeyecek mala delalettir. Rüyada kömür yakmak ise helal olmayan malın kaybına işaret etmektedir. Rüyada kömür görmek,  bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı resmi görevli bir memur ya da herkesin karşısında ceketinin düğmesini ilikleyeceğin birine yorumlamaktadır.


Rüyada Kömür Taşımak

Rüyada kömür taşımak, rüya sahibinin kazancına işaret eder. Kişinin ekmek parasını zor şartlarda kazanan ancak kimseye muhtaç olmadan yaşamını sürdüren biri olduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Kömür Almak

Rüyada kömür almak, kişinin bir badire atlatmasına ya da çok büyük bir beladan dönmesine işaret eder. Rüyada kömür aldığını görmek, rüya sahibinin işlerinin hafifleyeceğine, ettiği duaların karşılığını bulacağına alamet eder.


Rüyada Kömür Madeni Görmek

Rüyada kömür madeni görmek, rüya sahibinin yeni bir iş teklifi alacağına ya da elde ettiği kazancın artacağına delalet eder. Rüyada kömür madeni gören rüya sahibinin hedeflerine ulaşacağına, karşısına çıkan sorunların son bulacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kömür Tozu Görmek

Rüyada kömür tozu görmek, hayırlara yorunmlanmaz. Kişinin gireceği bir işten zarar edeceğine işarettir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kömür tozu görmek rüya sahibinin sıkıntılarının son bulacağına, güzel işlere girişeceğine delalet etmektedir.


Rüya sahibinin rüyasında mangal kömürü görmesi tahlihsiz olaylar yaşayacağınıza, sıkıntılı günler geçireceğinize yorumlanır. Maddi durumunuzun artacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Taş Kömür Görmek

Rüya sahibinin rüyasında taş kömürü görmesi kalpsiz insanları sevmesini bilmeyen bu hayatı sadece çıkarı uğruna yaşayan, Rüyada taş kömürü gören kimse kariyer hayatında yükselmek ve zirveye çıkmak için sevdiği dostlarını kırmaktan çekinmeyen, insanlara yorumlanır. Hayatında yükselmek zirveye çıkmak için sevdiği dostlarını kırmaktan çekinmeyen, insanların haklarını yiyerek sırtlarından geçinen iş hayatında kesinlikle duygusal konulara yer vermeyip aklı ve mantığıyla hareket eden kişilere yorumlanmaktadır.


Rüyada Kömürlük Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kömürlük görmesi hayırlı değildir. Rüyada kimsenin yakın zaman da talihsiz anlar yaşayacağına hastalıkların ve kötülüklerim yakasını bırakmayacağına yorumlanır. Rüyada kömürlük görmek amansız uzun sürecek bir hastalığa yakalanır kendi can derdine düşerken işten güçten her şeyden uzak kalır kişi bir süre sadece kendi canıyla uğraşacak ve sadece kendi derdine düşeceğine yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz