Rüyada Köpek Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köpek Balığı Görmek

Rüyada köpek balığı görmek, kişinin çevresindeki hain, içten pazarlıklı ve kıskanç bir insana işaret etmektedir. Rüya sahibinin etrafındaki kişilere kayıtsız şartsız güvenmemesi gerektiğini göstermektedir.

Rüyada köpek balığı görmek, rüyayı gören kişinin karanlık bir dönemden geçeceğine bu dönemi sevdiği ile birlikte atlatacağına, hayırlı bir evlada sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada köpek balığı görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Köpek Balığının Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında köpek balığının olduğunu görmesi kişinin iş hayatında pek çok zafer elde edeceğine, önemli yerlere gelip bol kazanç sağlayacağına delalet eder. Rüyada köpek balığının olduğunu görmek, güç, gösteriş, şöhret manasına gelir.


Rüyada Köpek Balığı ile Yüzmek

Rüyada köpek balığı ile yüzdüğünü görmek, kişinin iş dünyasında çok dişli kişilerle mücadele ettiğini göstermektedir. Rüya sahibinin rüyasında köpek balığı ile yüzdüğünü görmesi kişinin sahip olduğu malda başkalarının gözü olabileceği manasına yorulur.


Rüyada Köpek Balığı Yemek

Rüyada köpek balığı yemek, rüya sahibinin bir rakibi ya da düşmanını alt edeceğine yorumlanır. Kimi rüya yorumcularına göre ise rüyada köpek balığı yemek, kişinin yakın zamanda eski bir dostu ile tekrardan bir araya geleceğine, ailesinin bu durumdan rahatsızlık duyacağına yorumlanmaktadır. 


Rüyada Köpek Balığı Avlamak

Rüyada köpek balığı avlamak, kişinin çevresindeki doyumsuz bir insana işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada köpek balığı avlamak, kişinin büyük bir günaha gireceğine, sonradan pişman olacağına, Allah’a dua ve tövbe ederek kendisini avutacağına yorumlanır.


Rüyada Köpek Balığı Saldırması

Bir kişi kendisine köpek balığının saldırdığını görürse bu rüya, düşmanları tarafından bir kötülük göreceği ya da bir iftiraya uğrayacağı anlamına gelir. Rüyada köpek balığı saldırması kişinin sahip olduklarını değerini bilmediği takdirde kaybedebileceği manasına da yorulur.


Rüyada Köpek Balığı Kuyruğu Görmek

Rüyada görülen köpek balığı kuyruğu, bela manasına gelir. Rüya sahibinin büyük sıkıntılar içerine gireceğine, yaşadığı bu sıkıntılar nedeniyle zor zamanlar geçireceğine, ailesi ile arasının açılacağına delalet etmektedir.


Rüyada Köpek Balığı Öldürmek

Rüyada köpek balığı öldürmek, kişinin elde edeceği zafere yorumlanırken aynı zamanda bazı yorumlara göre, haksız kazanç elde etmeye de delalettir. Rüyada köpek balığı öldürmek uzun süreli bir tatil de demektir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz