Rüyada Korniş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Korniş Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada korniş görmek, rüya sahibinin kişiliği hakkında bilgi vermeye yorulur.Rüyayı gören kişinin, insanlara karşı her zaman anlayışlı davrandığı, kimseyi yargılamayan ya da sorgulamayan bir yapısı olduğunu göstermektedir. Genel olarak rüya sahibinin düzgün kişiliğine yorulan bu rüya aynı zamanda kişinin büyük sözler söylemediği ve sonradan pişman olacak laflar etmediğine delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada korniş görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Korniş Almak

Rüyada korniş almanın , rüya sahibinin bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yıkılmayacağına, insanlara her zaman ikinci bir şans vereceğine delalet eder.

Rüyada korniş görmek, rüya sahibinin iyi niyetli olduğu karşısındaki kişi ona kötü niyetli yaklaşsa bile kişinin üslubunu bozmadığı demektir.Rüya Sahibinin, düşünerek konuştuğuna, cümlelerini mantıklı ve seçerek kurduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Korniş Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin, çevresindeki bazı kişilerle ilgili önemli şeyler öğreneceğine ve birtakım gerçeklerle yüzleşeceğine işaret eder.


Rüyada Korniş Takmak

Rüyayı gören kişinin, aile içinde yaşanan konuların kişilere özel kalması gerektiğini düşündüğüne ve bu konuda hassas olduğuna alamet eder.


Rüyada Perde Kornişi Görmek

Rüyada perde kornişi görmekle, korniş görmek aynı benzer şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin konuşmasını bilen, oturaklı bir kimse olduğunu göstermektedir.


Rüyada Korniş Düğmesi Görmek

Rüyasında korniş düğmesi görmek, çok hayırlı bir rüyadır.Rüya sahibinin iş hayatının çok yoğun geçeceğine, fakat ciddi derecede paralar kazanacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın