Rüyada Krem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Krem Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada krem görmek, kişinin yaşayacağı stres ve üzüntüye yorulmaktadır. Rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı sinir yüzünden, aile hayatının da etkilendiği ve huzursuz bir ortama sahip olduğuna delalet eder.

Bazı  yazarlarına göre uyarı niteliği taşıyan bu rüya, kişinin üzüntüden dolayı sağlığından olacağına delalet eder.

Rüya yorumlarında rüyada krem görmenin rüya tabiri ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Krem Sürmek

Rüya sahibinin, iş ve aile hayatında çok zor duruma düşmesine ve bu durumdan ancak çok sevdiği kişilerden yardım isteyip çözüm bulabileceğine alamet eder.


Rüyada Krem Kutusu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında krem kutusu görmesi kişinin sıkıntılarının azalacağına, ailesinin daima yanında olacağına delalet eder.


ruyada-krem-gormek.jpg

Rüyada krem görmek, kişinin hayatında var olan ve huzursuzluk yaratan insanları çıkaracağı demektir. Rüya sahibinin sıkıntılarının ve sorunlarının son bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Krem Sürdüğünü Görmek

Rüyada krem sürdüğünü görmek, krem sürmek ile benzer anlamlar taşımaktadır. Kişinin iş ve aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine işaret eder.


Rüyada Krem Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine işaret eder.


Rüyada Krem Satın Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına ve huzursuz ortamın yakın bir zaman içinde son bulacağına yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın