Rüyada Kubbe Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kubbe Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kubbe görmek, genel olarak güzel ve hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda tüm sıkıntılarından kurtulacağına, rahata ereceğine ve yaşama sevincine kavuşacağına delalet eder.

Genel olarak tabirciler bu rüyayı, kişinin her alanda yaşayacağı mutlak galibiyetlere yormaktadır.

Rüya yorumlarında rüyada kubbe görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kubbe Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gönül işlerinden yana kısmetinin açılacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına delalet eder.


Rüyada Kubbe Yıkıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bazı olaylar nedeniyle mutsuz, üzgün ve karamsar olmasına yorulur.


Rüyada Cami Kubbesi Görmek

Rüyayı gören kişinin mutluluğuna mutluluk, neşesine neşe, kazancına da kazanç katacak hayırlı fırsatların önüne çıkmasına yorumlanmaktadır.


Rüyada kubbe görmek, çok güzeldir. Rüyayı göre kişinin gerek maddi, gerekse manevi olarak tüm sıkıntılarından kurtulacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada kubbe görmek kişinin rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına bu sayede hayata ve işine dört elle sarılarak başarıdan başarıya koşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kubbeye Tırmandığını Görmek


Rüyada Kubbeli Ev Görmek

Rüya sahibinin ailesinde kahkahaların, huzurun, sağlığın, bolluğun ve bereketin eksik olmayacağını göstermektedir.


Rüyada Yeşil Kubbeli Cami Görmek

Rüyada yeşil kubbeli cami görmek, borçlarının azalacağına, iş hayatında attığı adımlar yüzünden zarara uğrayacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreceğine işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz