Rüyada Kum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kum Görmek

Rüyada kum görmek, rüya sahibinin din ve dünya işleriyle çok fazla meşgul olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda rüyada kum görmek, mal ve mülk sahibi olmaya işaret etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kum görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Evde Kum Görmek

yorumcularına göre rüyada evde kum görmek, rüya sahibinin gün geçtikçe yaptığı projelerle kendisini kanıtlayacağına ve maddi kazancını arttıracağına işaret eder. Kişinin girişimci bir yapısı olacağına, her türlü konuda ufak da olsa bir bilgisinin olacağına, toplumda saygı göreceğine işaret etmektedir.


Rüyada Sarı Kum görmek

Rüyada sarı kum görmek, rüyayı gören kişinin kazanmış olduğu malları hayırlı bir şekilde harcayacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya sahibinin çok iyimser birisi olacağına da işaret etmektedir.


Rüyada Kum Yığını Görmek

Rüyada kum yığını görmek ve onun üzerinde oturmak, kişinin çok fazla para ve mülk sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada çok fazla kum yığını görmek, ayrıca hesabı edilmemiş mala da yorumlanabilmektedir.


Rüyada Kum Fırtınası Görmek

Rüyada kum fırtınası görmek, kişinin ailesiyle ufak tefek kavgaları olsa da onları çok sevdiğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin çok sevineceği haberler alacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kumun Nehir Gibi Aktığını Görmek


Rüyada Beyaz Kum Görmek

Rüyada beyaz kum görmek, kişinin beklediği bir yerden çok para geleceğine, bu parayı fırsata dönüştürüp iş kuracağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin ilk başlarda beklediği kazancı elde etmemesine rağmen işinde çok fazla emek vererek bir yerlere geleceğine delalet eder.


Rüyada Kum Topladığını Görmek

Rüyada kum topladığını gören kimsenin uzun zamandır biriktirdiği parayı hayırlı bir iş için harcayacağına, rüya sahibinin günahlarından arınıp Allah yolunda ilerleyeceğine de rivayet etmektedir.


Rüyada Kuma Gömüldüğünü Görmek

Rüyada kuma görüldüğünü gören kimse kendini gerçek hayatta çaresiz hissetmektedir. Anlayışsız insanlarla bir arada yaşadığını hisseden kişinin ortada kalması kimseye ayıp etmemek için kendini üzdüğüne işarettir.


Rüyada Kumda Yürüdüğünü Görmek

Rüyada kumda yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin yaşlılık dönemlerinde bir hastalığa yakalanacağına, bu hastalığın tedavisi olmayacağına işarettir. Rüya sahibinin hayatının alt üst olacağına da delalet eder.


Rüyada Kuma Saplandığını Görmek

Rüyada kuma saplandığını görmek rüya sahibinin yaşayacağı büyük hayal kırıklığına işaret eder. Kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğine de yorulmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz