Rüyada Kurşun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek, zıt şeylerin bir arada olmasına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayatında hem hayırlı hem şer iş olacağına, aynı zamanda hem iyi hem de kötü haberler alması anlamına gelir. Bazı yorumlara göre ise bu rüya, kişinin iş hayatında yükselmesine ve zengin olmasına delalet eder.


Rüyada Kurşun Yemek

Rüyada kurşun yemek, kurşun sıkan kişinin, rüya sahibinin arkasından konuşmasına ve bunların kulağına gelmesine delalet eder. Kişinin rüyasında kurşun yediğini görmesi iyi değildir. Ömrünün kısaldığına ve zararlı alışkanlıklara sahip olduğuna yorumlanmaktadır.


Rüyada Kurşun Sıkmak

Rüyada kurşun sıkmak, kurşun sıktığı kişiyi uyaracak olmasına yorumlanır. Rüyasında kurşun sıktığını görmek, karşısındaki insanın bir hata yaptığına ve bu hata nedeniyle aranızın bozulacağına delalet eder.


Rüyada kurşun görmek bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yani rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin büyük bir sermaye elde edeceğini düşündüğü bir işi kaybedeceğine ve bundan dolayı üzüntü yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kurşun Yarası Görmek

Rüya sahibinin, maddi zarara uğramasına ve mal kaybetmesine işaret eder. Rüyasında kurşun yarası gören kişinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine veya büyük bir işi batırabileceğine yorulmaktadır.


Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek, rüyayı gören kişinin işlerini düzeleceğine işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin yardıma muhtaç birine büyük miktarda maddi yardımda bulunacağına alamet eder.


Rüyada Kurşun Döktürmek

Rüya sahibinin iş hayatındaki yerinin ve öneminin azalması anlamına gelir. Rüyasında kurşun döktüren kişinin başına bir musibet geleceğine, sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına, sıkıntıya düşeceğine delalet eder.


Rüyada Kurşun Eritmek

Rüya sahibinin, çok çalışarak istediği her şeyi elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında kurşunu kendisinin erittiğini görmesi hayırlara vesile olmaktadır. Kişinin işlerinin yoluna gireceğine ve maddi durumunun düzeleceğine yorulmaktadır.


Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek hayırlara yorulur. Rüyada görülen silahın manası; saygınlık, kudret, zafer, başarı, yükseliş, mevki, rütbedir. Rüyada kişinin üzerinde silah görmesi çok iyidir. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve sağlık sorunlarından, borçlarından kurtulacağı anlamına gelir. 

Rüyada silah görmek ile ilgili detaylı bilgi almak için “Rüyada Silah Görmek” adlı rüya tabirimize göz atabilirsiniz.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın