Rüyada Küvet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Küvet Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada küvet görmek, yeni insanlar ile tanışacağına, bu insanların kişiyi mutlu edeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatına giren insanlar sayesinde yeni ortamlara katılacağına, sıkıcı hayatının son bulacağına, yeni heyecanlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada küvet görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Küvette Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada küvette banyo yaptığını görmek, kişinin kendisini olmayacak bir gönül işine kaptırıp, uzun süre aşk acısıyla yaşamak zorunda kalacağına yorumlanır.


Rüyada küvet görmek

Rüyada küvet görmek, kişinin sıradan ve sıkıcı geçen hayatına son vereceğine, çeşitli etkinliklere katılacağına, hayatına yeni bir hava katacağı demektir. Rüya sahibinin heyecan dolu bir hayatının olacağına, yeni ortamlara gireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Su Dolu Küvet Görmek

Su dolu küvet görmek, bereket anlamına gelir. Rüya sahibi için temiz, helal ve hayırlı olacak bir iş kapısının açılmasına işaret eder.


Rüyada Yıkandığını Görmek

Rüyada yıkandığını görmek, kişinin tüm kötülüklerden, kısmetsizliğinden ve şanssızlığından sıyrılacak olmasına delalet eder.


Rüyada Giysiyle Banyo Yaptığını Görmek

Bu rüya, kişi için hastalık anlamına gelir. Rüya sahibi ya da yakın çevresinden birinin yakalanacağı hastalık, uzun süre uğraştıracak ve herkesi yıpratacak bir tedavi sürecine delalet eder.


Rüyada Banyo Yaptırdığını Görmek

Rüyada bir kişiye banyo yaptırdığını görmek, rüya sahibine iyi gelecek, huzur verecek bir kişi ile vakit geçirmeye delalet eder.


Rüyada Kirli Küvet Görmek

yorumcuların göre rüyasında kirli küvet gören rüya sahibinin şansının yaver gideceğine, hayatında ayağını kaydırmak isteyen insanların bulunacağına, çok dikkat etmesi gerekeceğine, kötü ve stresli günlerin yaklaşacağına delalet eder.


Rüyada Köpüklü Küvet Görmek

Rüya sahibinin rüyasında köpüklü küvet görmesi kişinin kendisini seven insanlar ile bir ömür geçireceğine, müjdeli haberler alacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Kırık Küvet Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırık küvet görmesi kişinin çok emek verdiği işten para kazanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, fazlasıyla karşılığını alacağına, rahata kavuşacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz