Rüyada La İlahe İllallah Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada La İlahe İllallah Görmenin Anlamı ve Rüya Tabiri

Kişi rüyasında la ilahe illahlah diyor ve kelime-i şahadet getiriyorsa imanının kuvvetli olduğunu gösterir. Kişinin bunu her zaman tekrarlaması ve imanını tazelemesi gerektiğine, ibadete devam etmesine ve ibadeti olan insanlarla bir araya gelmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada kelime-i şahadet getirmek veya la ilahe illallah demek, aynı zamanda maddi ve manevi rızka, berekete ve hayra yorulur. Rüyasında kelime-i tevhid çektiğini gören kimse için yazarları bütün kötülüklerden kurtulacağı ve sıkıntılarını atıp rahata kavuşacağı yorumunu yapmıştır. Aynı zamanda rüya sahibinin borcu varsa ödeyeceği söylenir.

Rüyada la ilahe illallah demenin rüya tabiri, ağır bir yükten kurtulmak ve refaha kavuşmak şeklinde yapılır. Rüya sahibinin Allah katında makbul bir kişi olduğu ve kendini inancına adadığı yorumu yapılır. Rüya yorumlarına göre bu rüyayı herkes göremez ve hayırlı bir rüyadır.

Rüyada la ilahe illallah demenin diğer yorumları:

Rüyada Tehlil Görmek: Bu rüya Allah ve din aşkı, manevi duyguların gücü ve iman sahibi olmaya delalettir. Kişi rüyasında tehlil ettiğini görüyorsa hiçbir belaya bulaşmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kelime-i Tevhid Getirmek: Rüyayı gören kişinin kurtuluşa ermesi anlamına gelir ve kişinin niyet ettiği ne varsa kabul olacağına delalettir.

Benzer bir rüya olan rüyada eşhedü enla ilahe illallah demek ise yine hayırlı rüyalar arasında kabul edilir. Başarı, huzur ve zafer anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin dua ve tövbelerinin kabul olacağına ve ibadette yokluğa düşmeyeceğine işarettir.

 

Tehlil, la ilahe illallah demektir.

 

BilgiSelf.com / Özel Haber

Yorum Yaz