Rüyada Labirent Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Labirent Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada labirent görmek, rüya sahibinin bir işte sıkıntı çektiği ve bu işten sıyrılmak için çok düşünmesi gerektiğine yorulur. Kişi bir işte detaylara çok iniyor ve zaman ile para kaybediyor demektir. Bu yüzden daha fazla emek vererek sorunu çözmelidir. Rüya sahibinin kısa zaman içinde olmasa bile sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada labirent görmek aynı zamanda macera anlamına da gelir. Rüyada labirent görmenin tabiri, yardım alarak hak edilen rafaha kavuşmak, çabaların sonunda kazanılan şeref, zorlukları aşarak hak edilen güce kavuşmak şeklindedir.


Rüyada Labirentte Kaybolmak

Rüya sahibi rüyasında labirentte kayboluyorsa uzun zamandır çözülmeyen sorunları çözülecek demektir.

Rüyada labirent görmek, kişinin hayırlı evlat sahibi olacağı, evlatlarıyla ve eşiyle mutlu olacağı demektir. Kişinin yaşadığı maddi zorlukları atlatacağı ve borçları ödeyeceği anlamına da gelir.


Rüyada Labirentten Kolayca Çıkmak

Kişinin mevcut işlerinde başarıya ulaştığı anlamına gelir. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu olacağına da delalet eder.


Rüyada Labirentte Koşmak

Rüyasında labirentte koştuğunu gören rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı problemlerin çözümünü bilmediğine işaret eder. Fakat bu problemleri çözmek için bilge kişi bulamayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Labirentte Yürümek

Rüyasında labirentte yürüdüğünü gören rüya sahibinin, hayatı boyunca birçok dostluk kazanacağı demektir. Kişinin sevecen ve karşısındaki insana iyi niyetle yaklaşan biri olduğundan kendini sevdirebildiğine rivayet eder.


Rüyada Labirentten Kurtulmak 

Rüyasında labirentten kurtulduğunu gören rüya sahibinin, borçlarının silineceğine, rahat bir hayat süreceğine delalet eder. Kişinin feraha erişip, eşiyle mutlu ve huzurlu olacağı manasına gelir.


Rüyada Labirent Gibi Okul Görmek

Rüyasında labirent gibi okul gören rüya sahibinin, iş hayatında büyük bir tuzağa düşürüleceğine işaret eder. Kişinin işini kaybedeceğine rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz