Rüyada Lades Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lades Görmek

Rüyada lades görmek, genel olarak alınacak ya da verilecek küçük bir para olarak yorulur. Rüyada biriyle lades yaptığını görmenin anlamı, bazı rüya yazarlarına göre rüya sahibinin bir arkadaşı tarafından aldatılacağı ve kolay kolay hazmedemeyeceği bir üzüntü yaşayacağı şeklinde karşımıza çıkacağına delalet etmektedir.


Rüyada Lades Kemiği İle Ladesleştiğini Görmek

Rüyasında lades kemiği ile ladesleştiğini gören kişinin iş hayatında bazı hatalar yaptığı veya yapacağı söylenir. Buna göre rüya sahibinin uyanık olması gerektiği de söylenir. 

Rüyada lades görmek, rüya sahibinin eğlenmeyi bilen birisi olduğu, hayatında bazı tatsız olaylarla karşılaşsa da kendisini bozmadığı demektir. Kişinin eşiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür süreceği, hayırlı evlat sahibi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Ladeste Yenildiğini Görmek

yorumcularına göre rüyada ladeste yenildiğini gören kişinin, kendisini rahata kavuşturacak bir işe gireceğine, para sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağına, maddi ve manevi destek göreceğine işaret eder.


Rüyada Ladeste Kazandığını Görmek

Rüyada ladeste kazandığını görmek, rüya sahibinin hayatında bazı büyük sorunlar yaşadığına, bu sorunların zaman içerisinde daha da çok büyüyeceğine alamet etmektedir.


Rüyada Ladesi Unutmak

Rüyada ladesi unutmak, kişinin gönlünün istediğini yapacağına, şans oyunlarından büyük miktarda para kazanacağına, bu parayı eğlenmek için harcayacağına ve hayatının kısa bir dönemi krallar gibi yaşayacağına rivayet etmektedir.


 Lades Nedir?

Lades, daha çok çocukların oynadığı bir aldatmaca oyunu olup amaç, karşıdakine bir şey vererek onun ladese girdiğini unutmasını ve o şeyi almasını sağlamaktır. Eğer karşıdaki aklımda diyerek alırsa oyun devam eder. Lades oyunu lades kemiği ile yapılır. Lades kemiği, kuşlarda göğüs kemiğinin üstünde iki kanat arasında bulunan v biçimindeki ince kemiktir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz