Rüyada Ladin Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ladin Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüya sahibinin rüyasında ladin ağacı görmesi, rüya yorumcularına göre kişinin arzu ettiği şeylerin olacağına yorulur. Aynı zamanda elde etmeye çalıştığı işinde başarıya ulaşacağı da söylenir. Rüyada ladin ağacı görmek, kısa zamanda murada ermeye delalet eder.

Rüyada ladin görmenin diğer bir yorumu ise bazı yazarlarına göre iş hayatında verilen kararın ne olursa olsun olumlu sonuç doğuracağı şeklindedir. Unutulmamalıdır ki rüyada görülen ağaç cinsine göre farklı yorumlanmaktadır.


Rüyada Ladin Ağaç Görmek

Rüyada ladin ağaç görmek, aile kurmaya ve çocuk sahibi olmaya işarettir. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve mutlu günlerin geleceğini gösterir. İsmini bilmediği veya daha önce görmediği ağaçları rüyasında gören kişinin ise gelecekle ilgili kaygıları olduğu söylenir.


Rüyada ladin görmek, kişinin arzu ettiği şeylere ulaşacağı, büyük emek verdiği işleri başarıyla tamamlayacağı demektir. Rüya sahibinin maddi sorunlarının ortadan kalkacağı, huzurlu ve mutlu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Ladin Tahta Görmek

Rüyada ladin tahta görmek, rüya sahibinin büyük sıkıntılar yaşayacağına, ailesiyle iyi geçinemeyeceklerine, çok zor günlerin kişiyi beklediğine işaret eder.


Rüyada Ladin Ağaca Tırmanmak

Rüyada ladin ağaca tırmanmak, kişinin başarıya giden yolda sorunlarını çözdükten sonra önünde hiç bir engelin kalmayacağına işaret eder. Kişinin feraha ereceğine delalet etmektedir.


Rüyada Ladin Ağacı Kesmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ladin ağacı kesmek, rüya sahibinin her zaman dürüst, güvenilir, sözünün eri birisi olduğu manasına gelir. Kişinin yalan söylememeye ve kötü söz kullanmamaya dikkat ettiği anlamına gelmektedir.


Ladin: Türkiye’de Doğu Karadeniz’de yetişen ve çamgiller familyasından olan, kışın iğne yapraklarını dökmeyen bir ağaçtır ve yaprak uçları batıcıdır. Dallarında sarkık durumunda kozalakları bulunur. Ladin, rutubetli topraklarda yetişir ve kökleri derine gitmediği için rüzgarda devrilebilen bir ağaçtır. İnşaat kerestesi olarak ve mobilyacılıkta kullanılan ladinin aynı zamanda odunundan kağıt fabrikalarında selüloz elde edilmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz