Rüyada Laf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Laf Görmek

Rüyada laf görmek, beklediği şeylerin bazılarının gerçekten çok uzak olduğuna ve ümitlerinin boşa çıkacağına delalettir. Rüyada bir kimsenin arkasından laf attığını görmek ya da laf atan bir kişi görmek, ahlakı olmayan bir kimse olduğuna ve acınacak bir durumda kaldığına delalet eder.

Rüyada laf görmenin yorumu söylenen lafın ne olduğu hatırlanıyorsa bu dikkate alınarak yapılmalıdır. Genellikle kötü bir laf gören rüya sahibinin çevresinden takdir alacağı ve sevineceği bir haber ile günlerinin güzel geçeceği söylenir. İyi bir laf görmek ise zaten mutluluk verici gelişmeler olarak yorumlanır.

Rüyada kişinin kendisi ile ilgili kötü bir laf duyması, ailesi ile ilgili bir gerçeğin ortaya çıkıp sıkıntı yaşanacağına yorulur. Kendisi hakkında iyi bir söz duyan kişi ise iş teklifi alır veya biriyle tanışır.

Rüyada dedikodu benzeri bir laf görülüyorsa rüya sahibinin mutluluğuna gölge düşecek demektir ve özellikle evli kişilerin geçmişle ilgili öğrendikleri bir şey ile sorun yaşayacaklarına delalettir. Rüyada laf görmenin yazarları tarafından yapılan diğer yorumları şu şekildedir:


Rüyada Birisine Laf Attığını Görmek

Düşük ahlaka işaret etmektedir.Tanıdık birine laf atmak ise o kişi ile önemli bir konuşmanın gerçekleşeceğine işarettir. Dalga geçmek için atılan laf, rüya sahibinin uyarıları dikkate almazsa yaşayacağı olumsuzlukların devam edeceğine yorulur ve rüya sahibinin yanlış adımları devam edecektir. Rüyada sevilen birine atılan laf, o kişiyi özlediğine işarettir.


ruyada-laf-gormek.jpg

Rüyada laf görmek, kişinin engebeli bir hayata sahip olacağına, inişli çıkışlı aşk hayatı yüzünden mutsuz ve huzursuz olacağına, zorlu bir iş hayatı olacağına bu nedenle dinlenmek için uzun bir tatile çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Laf Soktuğunu Görmek

Rüyasında laf soktuğunu görmesi kişinin ağırına giden ve içinde kalan eski bir olay olacağına, daima vicdan azabı çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet eder.


Rüyada Bir Erkeğin Laf Attığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir erkeğin laf attığını görmesi kişinin başına çeşitli sıkıntılarının olacağına, bu sıkıntıların üstesinden ailesinin yardımı ile çıkacağına delalet eder.


Rüyada Eşine Laf Atıldığını Görmek


Rüyada Genç Bir Kıza Laf Attığını Görmek

Kişinin acizlik içerisinde olduğunu ve acınacak bir ruh halinde olduğunu gösterir.


Rüyada Laf Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin haksızlıklar sonucunda patlamaya hazır bir bomba gibi hissettiğine ve bu öfkeyi bir anda dışarı vurabileceğine işarettir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz