Rüyada Lagota Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lagota Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada lagota görmek, bazı tabircilere göre yalandan dizilen acze işarettir çünkü kirişleri söz gibidir fakat söz değildir diye yorumlanır. Rüya sahibi dindar ise insanlar arasında güzelce mehledilmesine yorumlanır fakat dindar olmayan birinin rüyasında lagota çalması, yalancı olmasına ve kötü tanınmasına delalet eder.

Rüyada lagota görmenin anlamı dünya oyuncağı ve batıl şeyler olarak bilinir. Lagota çalan ve dinleyenlerin uydurduğu yalan sözler anlamına gelir. Rüyada lagota görmenin yazarları tarafından yapılan diğer yorumları şu şekildedir:


Rüyada lagota görmek, kişinin çevresi tarafından tepki göreceği demektir. Bazı tabircilere göre ise rüya sahibinin rüyasında lagota görmesi, kişinin işlerindeki başarısızlığının sadece kendisini değil ailesini de etkileyeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Evde Lagota Çalınırken Görmek

 Kişinin rüyasında evde çalınırken görmesi, rüya sahibi için musibet demektir. Bazı tabircilere ise rüyada evde lagota çalınırken görmek, kişinin işlerinin bozulacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Lagota Çalarken Görmek

Rüyada lagota çalarken görmek, Rüya sahibinin hüzün ve keder sahibi olacağına delalettir. Kişinin rüyasında lagota çaldığını görmesi, rüya sahibinin birlikteliğinin bozulacağına da delalet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz