Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lamba Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada lamba görmek iyiye yorumlanır. Lamba güzel ışık veriyorsa mutluluk ve başarı anlamlarına gelir. Lamba az ışık veriyorsa sıkıntı ve üzüntüye delalettir. Rüyada lambanın kendi kendine sönmesi bazı tabircilere göre olumlu olmadığına delalet eder.

Rüyada yanan lambanın ışığı fazlalaşırsa rüya sahibinin hastası varsa iyileşeceği anlamına gelmektedir. Rüyada lamba görmek sağlıklı ve uzun bir hayat olarak da tabir edilmektedir. İşte rüyada lamba görmekle ilgili diğer tabirler:


Rüyada Lamba Yakmak

Sıkıntıdan kurtulmaktır. Rüyayı gören genç bir erkek ise zor duruma düşeceği, orta yaşlı ise başarı için henüz tecrübesinin olmadığı, genç bir kız ise ziyafete gideceği, yaşlı ise bir işte talihinin açılacağı yorumları yapılır. Bazı yorumculara göre lamba güzel bir eş ya da hizmetçi anlamlarına gelmektedir.


Rüyasında Elinde Lambayla Yürümek

Rüya sahibinin hayatında güzel bir şey olacağını gösterir.


Rüyada Lamba Çatlaması veya Kırılması

Bir felaket anlamına gelir.


Rüyada Lambanın Sönmesi

Hayal kırıklığı yaşanacağına işarettir.


Rüyada Lamba Kapattığını Görmek

Rüya sahibinin daha büyük bir iş için elindekini ve avucundakini harcamasına işarettir.


 

Rüyada lamba görmek, rüya sahibinin hayat çizgisi ile tabir edilir. Kişinin hayatı aydınlık, hayat yolu da uzun olduğu demektir. Rüyasında lamba gören kişi hayatta hep şanslı ve kısmetli olacak, bilmediği yollara girmeyecek ve tehlikelerden uzakta daima güvende olacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Lamba Taktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lamba taktığını görmesi, kişinin hayatında güzel ve olumlu olaylar yaşanacak bu mutluluk da başka birinin sayesinde gerçekleşecek demektir.


Rüyada Lambanın Bozulduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lambanın bozulduğunu görmesi, kişinin çevreden gelen olumsuz görüşlere rağmen rüya sahibinin keyfinin ve huzurunun yerinde olması ve hayatında her hangi bir sorun olmamasına yorulur.


Rüyada Lamba Aldığını Görmek

Rüyasında lamba aldığını gören kişi çevresindeki insanlar ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacak ve bir süre bu sorunlardan kurtulamayacağına delalet eder.


Rüyada Sokak Lambası Görmek

Rüyada sokak lambası görmek, kişinin dert, sıkıntılarından ve borçlarından en kısa sürede kurtulacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Lamba Değiştirdiğini Görmek

Kişinin rüyasında lamba değiştirdiğini görmesi, rüya sahibinin yaşamındaki hayatındaki insanları değiştireceğine, bu insanlardan uzun süre ayrı kalacaklarına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz