Rüyada Lastik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lastik Görmek

Rüyada lastik görmek, hayırlı kişilerle karşılaşmaya ve onlar sayesinde sıkıntılardan kurtulmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin karşısına kafa dengi olan, kötü günlerinde iyi günlerinde yanında olabilecek güzel bir dostunun olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Lastik Tekerlek Görmek

Rüyada lastik görmekle aynı anlama gelir. Rüyanızda lastik tekerlek gördüyseniz bu rüya, başınızın sıkıştığı zaman yanınızda olabilecek, size moral veren, mantıklı ve tecrübe sahibi bir kişi ile tanışacağınıza yorulur. Bu kişi hayatınızı kolaylaştıran ve onsuz bir hayat düşünmenizin mümkün olmayacağı kimse olarak tasvir edilir.


Rüyada lastik görmek, kişinin hayatına dürüst ve güvenilir insanlar gireceği demektir. Rüya sahibinin zor günleri geride bırakacağına fakat zaman zaman karşısına çeşitli sıkıntılar çıkacağına, bu sıkıntıların kolaylıkla üstesinden geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Lastik Patlaması Görmek

Rüyada lastik patlaması iyi olarak yorumlanır. Rüyasında lastik patladığını gören kişinin içinin ferahlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, kendini mutlu ve huzurlu hissedeceğine yorulur. Kişinin, korku ve karamsar düşüncelerinden kurtulacağına ve bu sayede ruhsal olarak rahatlayacağına delalet eder.


Rüyada Araba Tekerleği Görmek

Rüyada araba tekerleği görmek oldukça hayırlıdır. Kişinin, yaptığı işlerin istediği şekilde ilerleyeceğine, bu işin kendisine hem başarı hem de ün getireceğine işaret ettiği söylenir. Bu rüya, kişinin kötü günlerini geride bırakarak, rahata ereceği anlamına gelir. yorumcularına göre rüya araba tekerleği görmek kişinin zor bi hayat geçirdiğine fakat artık huzuru bulacağına delalet eder.


Rüyada Lastik Ayakkabı Görmek

Rüyasında lastik ayakkabısı gören kişinin, aile içi yaşanılan tatsızlıklara, kavgalara ve fikir ayrılıklarına son vereceğine işarettir. Rüya sahibinin yaşanılan bu zor günlerin acısını çıkartırcasına aile fertlerine sıkı sıkı bağlanacağına yorulur. Aynı zamanda rüya sahibi yaptığı hataların farkına varacak ve bunu telafi etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz