Rüyada Lavabo Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lavabo Görmek

Rüyada lavabo görmek, rüyayı görmek iyiye, ve hoş olaylara yorumlanır. Rüya sahibinin hayatını etkileyen sıkıntılardan kurtulacağına, rahata ereceğine delalet eder.


Rüyada Pis Lavabo Görmek

Rüyada pis lavabo görmek, rüya sahibinin yaşantısında iyi olmayacak şeylerin olacağına, bu yüzden sıkıntı içine düşeceği anlamına gelir. Rüyada pis lavabo görmek, rüya sahibinin büyük işlere gireceğine, kendisine yakışacak şeyler yapacağına hanesinden huzurun eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada lavabo görmek, rüya sahibinin yolunda giden işlerinin bir anda kötüye döneceği demektir. Kişinin maddi sıkıntılarının artacağı, borçlarının kabaracağı ve yakın tanıdığı bir büyüğünden yardım alacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, rahatlama, huzur ve özeni temsil eder. Rüyasında tuvalet gören kişi, zor gelen işlerini kolay halledecek, artık belli bir düzene oturtacaktır. Ayrıca rüyasında tuvalet gören kimsenin, haram işlerden uzak duracağına ve helal kazanç getirecek şeylere yöneleceğine delalet eder.


Rüyada Banyo Görmek

Rüyada banyo gören kimse, günahlarından arınacak demektir. Kişi, o güne kadar işlediği günahlardan dolayı affedilecek ve ruhen kötülüklerden arınacaktır. Rüya sahibi, karşısına çıkan olaylardan dolayı tecrübe sahibi olacaktır. İşlediği günahlardan dolayı Allah’a yönelen kimse, yaptığı yanlışlardan dolayı af diler ve hayatına çeki düzen verir.


Rüyada Musluk Görmek

Rüyada görülen musluk sürekli olacak bir şeye işaret eder. Rüyada musluk görmenin temel anlamı, rüya sahibinin devamlı olarak bir gelir elde edeceği demektir. Ancak bu gelir yüksek bir meblağda olmayacaktır. Ev kirası ya da küçük yatırımlar gibi sürekli kazanç sağlayan bir şeydir fakat rüyada musluğun akmaması ya da bozuk olması bu gelirin kısa dönemli olduğu anlamına gelir.


Rüyada Lavabo Temizlemek

Rüyasında lavabo temizlediğini gören rüya sahibini, ailesine düşkün olduğu demektir. Kişinin ailesiyle sürekli vakit geçireceğine delalet eder.


Rüyada Beyaz Lavabo Temizlemek

Rüyada beyaz lavabo temizlemek, rüya sahibinin hayırlı evlat sahibi olacağına işarettir. Kişiye gurur verecek işler yapacaklarına rivayet eder.


Rüyada Lavabo Tıkanıklığını Açmak

Rüyada lavabo tıkanıklığını açan kişinin, hayatında çok fazla yanlışın ve haram şeylerin olduğunun farkına varacağına delalet eder. Kişinin hayatta temiz ve yeni bir sayfa açacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kırık Lavabo Görmek

Rüyasında kırık lavabo gören rüya sahibinin, gençliğinde çalışıp ileride kendi işini yapacağına rivayet eder. Kişinin maddi sıkıntısının olmayacağına, fakat kötü haberler alacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz