Rüyada Lavanta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lavanta Görmek

Rüyada lavanta görmek, evlilik yaşı gelmiş olan kızlarının çeyiz alışverişine başlayacaklarına, görücülerin artacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin rahat bir hayat geçireceğine, zorlu bir süreç içerisinden ailesinin desteği sayesinde çıkacağına delalet etmektedir.


Rüyada Lavanta Dikmek

Rüyada lavanta dikmek çok hayırlıdır. Kişi rüyasında bahçesine lavanta diktiğini görmesi, misafirlerinin çok olacağına, kısmetlerinin açılacağına yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin, hayatında olan iki yüzlü insanları çıkartacağına işaret eder. Bu kişiler bir daha kişiye zarar veremeyecektir. Çevresinden destek alan kişi, hayatına sil baştan başlayacaktır. Ayrıca rüyada lavanta dikmek, hayırlı bir evlat sahibi olmaya ve gelecekte onun başarılarıyla onurlanacağınız anlamına da gelir.


Rüyada lavanta görmek

Rüyada lavanta görmek, kişinin kötü alışkanlıklarını bırakacağı demektir. Rüya sahibinin tövbe edeceğine, günahlarından arınacağına, sıkıntıların sona ereceğine, isteklerinin ve arzularının zaman içinde kabul olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Lavanta Toplamak

Rüya sahibi için artık güzel günlerin başlaması, iyi haberlerin müjdecisidir. Oldukça güzel yorumlanan bu rüya, kişinin mutlu olacağı haberler alacağına, bu sayede hayatında güzel değişikliklerin olacağına rivayet eder.


Rüyada Lavanta Çiçeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lavanta çiçeği görmesi kişinin daima şansının yaver gideceğine, zorlu bir süreç içerisinden rahata kavuşacağına delalettir.


Rüyada Lavanta Bahçesi Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında lavanta bahçesi gören kişinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, ailesine düşkün bir yapıya sahip olacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Lavanta Tarlası Görmek

Rüyasında lavanta tarlası görmesi kişinin sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, ailesi ile birlikte uzun bir ömür geçireceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Lavanta Kolonyası Görmek

Rüyada sahibinin rüyasında lavanta kolonyası görmesi kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakıp sağlıklı beslenmesi gerekeceğine yorulur.


Rüyada Kuru Lavanta Görmek

Rüya sahibinin işlerinin zora gireceğine, mal ve mülk kaybı yaşayacağına, rüya sözlüğü yorumcularına göre kurutulmuş lavanta gören kişin için ise mutsuz ve üzgün olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Lavanta Ağacı Görmek

Rüya sahibinin köklü bir aileye sahip olduğu, herhangi bir sıkıntısınında ailesinin yanında olacağına delalet eder.


Rüyada Lavanta Tohumu Görmek

Rüyasında lavanta tohumu görmek, bekar ise evleneceğine, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştireceğine, annesinin ve babasının duasını alacağına delalettir. 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz