Rüyada Leğen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Leğen Görmek

Rüyada leğen görmek, aşk hayatında mutluluğu yakalayacağına ve sevineceği haberler alacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, gönlünü hoş edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kişiyle tanışacağına ve bu kişiyle tez zamanda evleneceğine delalet etmektedir.


Rüyada Leğen İçinde Su Görmek

Rüyada leğen içinde su görmek, barış ve zafer anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin başarılara imza atacağına, her zorluğun üstesinden kolaylıkla gelebileceği ve kararlı bir şekilde yol alarak karlı bir sonuç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya, zafer, bereket ve zenginlik olarak değerlendirilir.


Rüyada Mavi Leğen Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mavi leğen görmesi kişinin lüks bir hayata kavuşacağına, çok istediği bir işe gireceğine, maddi gelirinin artacağına delalettir.


Rüyada Bakır Leğen görmek

Rüya sahibinin bakır leğen görmesi kişinin iş hayatında başarıya ulaşacağına, düşmanlarını kısa sürede alt edeceğine rivayet eder.


Rüyada Plastik Leğen Görmek

yorumcularına göre rüyasında plastik leğen gören kişinin hayırlı ve bol kazançlı işlere gireceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, ailesi ile arasında ufak sürtüşmeler yaşayacağına delalet eder. 

 

Rüyada leğen görmek

Rüyada leğen görmek, kişinin zor zamanında yanında güzel insanların olacağı demektir. Rüya sahibinin ailesinin daima yanında olacağına, bu nedenle de asla sırtının yere gelmeyeceğine, işlerinin yoluna gireceğine böylelikle maddi gelirinin artacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kırmızı Leğen Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırmızı leğen görmesi kişinin hem kendisinin hem de ailesinin yüzünü güldürecek olaylar yaşayacağına, şansının daima yaver gideceğine yorulur.


Rüyada Leğen Almak

Rüyada leğen almak, rüya sahibinin geçim derdinin biteceği anlamına gelir. Rüya sahibi sıkıntılı günleri arkasında bırakarak rahata erecektir. Borçlarınız varsa en aza indireceğinize yorulur.


Rüyada Leğende Yıkanmak

Rüyada leğende yıkandığını gören kişi, sağlık ve afiyete kavuşur. Rüya sahibinin maddiyatının düzeleceğine, yeni iş teklifleri alacağına yorulur.


Rüyada Bakır Leğen Görmek

Rüyada bakır leğen görmek, hayırlara delalet eder. Mutluluk, kazanç, rızık, eğlence ve huzur bulmak demektir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz