Rüyada Leke Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Leke Görmek

Rüyada leke görmek, ağız tadınızın kaçacağına, musibetlerin peşinizi bırakmayacağına ve sık sık engellerle karşılaşacağınıza yorumlanır. 

Rüyada leke görmek, hayatınızın karışacağına, sıkıntılı ve zorlu günler yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada leke görmenin manası, kısmetinizin ve şansınızın kapanacağına, ev ve iş hayatındaki veriminizin düşeceğine yorulur. İnsanlar arasındaki anlaşmazlıkların ve kavgaların daha da alevleneceğine delalet eder.

yazarları rüyada leke görmeyi, rüyanın görülme şekline ve niteliğine göre farklı şekillerde yorumlamaktadır. İşte, rüyada leke görmenin manası;


Rüyada Lekeli Elbise Görmek

Rüyada lekeli elbise görmek de leke görmek gibi iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyada lekeli elbise görmek uğursuzluk manasına gelir.

Rüyada leke görmek, rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir şekilde giden hayatının alacağı haberle tatsızlaşacağı demektir. Kişinin korkularının ve kuruntularının artacağına, hastalıklarının çoğalacağına ve üzüntüler yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Halıda Leke Görmek

Rüyasında halıda leke gören kişinin, evinde huzursuzluğun eksik olmayacağına işaret eder. Kişinin eşiyle ve evlatlarıyla sürekli bir tartışma içerisinde olacağına, evde mutluluğun olmayacağına delalet eder.


Rüyada Vücudunda Leke Görmek

Rüyada vücutta leke görmek elbisedeki leke gibi kötü yorumlanmaz. Rüyada vücudunun bir yerinde leke görmek, işlerinizin yolunda gideceğine işaret eder. Kişinin iş hayatında büyük başarılara imza atacağına ve rakiplerine açık ara farkla yeneceğine yorulur.


Rüyada Leke Temizlemek


Rüyada Leke Silmek

Rüyasında leke sildiğini gören kişinin, iş hayatının çok fazla yoğun geçeceğine, stres altında kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu yoğun iş temposundan sıkıldığına, yorgun düştüğüne delalet eder.


Rüyada Lekeli Pantolon Görmek

Rüyada lekeli pantolon gören kişinin, eskiden yapmış olduğu kötülüklerin acısının çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisini huzursuz ve tedirgin hissedeceğine işaret eder.


Rüyada Vücudunda Beyaz Leke Görmek

Rüyada vücudunda beyaz leke gören kişinin, yaşadığı sıkıntılı günlerin geride kalacağına, temiz ve güzel bir sayfa açacağına rivayet eder. Rüya sahibinin eşiyle ve ailesiyle birlikte huzurlu, mutlu ve birlik içerisinde yaşayacakları anlamına gelmektedir.


Rüyada Vücudunda Kahverengi Leke Görmek

Rüyada vücudunda kahverengi leke gören rüya sahibinin, maddi sıkıntısının olduğu dönemlerde alacağı haberle sıkıntılarının düzeleceğine işaret eder. Kişinin bir daha para sorunuyla karşılaşmayacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz