Rüyada Lens Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lens Görmek

Rüyada lens görmek, genel olarak hayırlı işler başaracağına ve bol kazanç sağlayacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin yapacağı güzel bir evlilik sonucu hayırlı evlatlar dünyaya getireceğine, huzurlu ve sorunsuz bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Lens Kullandığını Görmek

Rüyada lens kullanmak veyahut taktığını görmek aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada lens kullandığını gören kişi, yaptığı hatalardan ders çıkartacağına, yaşadıklarını tecrübe edeceğine ve bu sayede başarının sırrını çözeceğine yorulur.


Rüyada Lens Görmek

Rüyada lens görmek, kişinin hayatına yeni insanlar gireceğine, hayırlı bir evlilik geçireceği demektir. Rüya sahibinin sıkıntılarının ve sorunlarının son bulacağına, kafasına takacak hiçbir sorunun kalmayacağına, rahat bir hayat geçireceği, mutlu ve huzurlu olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Lens Satın Aldığını Görmek

Rüyada lens satın almak, rüya sahibinin bilgi ve beceriler elde ederek, eksikliklerini kapatacağına böylece yaşamını daha kolay hale getireceğine tabir edilir. Rüyasında lens gören kişi, yeteneklerinin üzerine giderek kendini bu konuda geliştireceğine, bu yönde güzel işler yapacağına delalet eder.


Rüyada Lens Yırtıldığını Görmek

Rüya sahibinin aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına; bu durumdan ötürü sıkıntılı bir dönem geçireceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibini en çok da verdiği emeklerin karşılığını almamak üzecektir.


Rüyada Lens Çıkarttığını Görmek

Rüyada lens çıkarttığını gören kişi, zor durumlara düşeceğine, önünü göremez ve belli başlı sıkıntılarla karşılaşacağına, bu durum karşısında çaresiz kalacağına yorulur. Rüya sahibinin başına gelecek uğursuz ve hoş olmayan durumlar nedeni ile kendini kötü hissedeceği anlamına gelir.


Rüyada Mavi Lens Görmek


Rüyada Yeşil Lens Görmek

Rüyasında yeşil lens gören kişinin hayatında bulunan bütün sıkıntıların ve dertlerin zaman içinde yavaş yavaş azalacağına, herhangi bir olay yüzünden kişinin suçlanacağına fakat daha sonradan aklanacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Renkli Lens Görmek

Rüya sahibinin rüyasında renkli lens görmesi kişinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, hayırlı bir evlilik geçireceğine, geri kalan ömründe neşeli ve huzurlu olacağına, evlat sahibi olacağına, evlatlarının vatana millete hayırlı insanlara olacağına yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz