Rüyada Levha Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Levha Görmek

Rüyada levha görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda çok büyük zarara uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında levha görmesi, kişinin büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, yakın zamanda uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alacağına delalet eder.


Rüyada Demir Levha Görmek

Rüya sahibinin rüyasında demir levha görmesi, kişinin zor bir şeyin üstesinden geleceğine ve bazı işlerin hayata geçireceğine alamet eder. Kişinin rüyasında demir levha görmesi, rüya sahibinin borçlu kimselerin kısa zaman içerisinde bütün borçlarını ödeyeceğine rivayet eder.


Rüyada Altın Levha Görmek

Kişinin rüyasında altın levha görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda çok sevdiği bir kişi ile büyük tartışma yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında altın levha görmesi, kişinin bundan sonraki hayatında bereketin eksik olmayacağına işaret eder.


Rüyada Yazılı Levha Görmek

Kişinin rüyasında yazılı levha görmesi, rüya sahibinin içine düştüğü sorunlardan kurtulacağına, hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında yazılı levha görmesi, kişinin maddi ve manevi kayba uğrayacağına delalet eder.


Rüyada levha görmek, rüya sahibinin bundan sonraki hayatını ailesiyle birlikte mutlu bir şekilde geçireceği demektir. Rüya sahibinin rüyasında levha görmesi, kişinin iş hayatında maddi anlamda kayıp yaşayacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Trafik Levhası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında trafik levhası görmesi, kişinin kısmetlerinin ve şansının artacağına, sorun yaratan olayların sonlanacağına işaret eder. Kişinin rüyasında trafik levhası görmesi, rüya sahibinin kardeşiyle veya bir yakınıyla iş ortaklığına gireceğine alamet eder.


Rüyada Gümüş Levha Görmek

Kişinin rüyasında gümüş levha görmesi, rüya sahibinin çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında gümüş levha görmesi, kişinin kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına delalet eder.


Rüyada Arapça Levha Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Arapça levha görmesi, kişinin girmek istediği ancak destek bulamadığı için giremediği projelere girmek için büyük bir destek alacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında Arapça levha görmesi, rüya sahibinin çok bereketli zamanlar geçireceğine alamet eder.


Rüyada Bakır Levha Görmek

Kişinin rüyasında bakır levha görmesi, rüya sahibinin kısa süre içinde yokluğa düşeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında bakır levha görmesi, kişinin kendisine büyük zararlar getirecek hatalar yapacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz