Rüyada Leylak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Leylak Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada leylak görmek, dertlerden ve sıkıntıların verdiği kötü ruh halinden kurtulup, feraha ermeye neşelenmeye ve keyif içinde olmaya yorulur. Rüya sahibinin hayatına mutluluğun, güzelliğin ve barışın hakim olacağına ve sevdikleriyle beraber bir ömür birlik içinde yaşayacağına işarettir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi kendisi için hayırlı olan biriyle tanışacağına ve bu kişi ile bir gönül ilişkisine başlayacaklarına delalet edilir.


Rüyada Leylak Rengi Görmek

Rüyada görülen leylak rengi oldukça güzel yorumlanır. Kişinin büyük hevesle bir işe gireceğine, bu yerde mutlu olacağına ve bu sayede yapacağı işlerden büyük zevk alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada leylak görmek, mal mülk sahibi olmak için çok fazla çaba gösterdiğine, elinden geleni yapacağı demektir. Rüya sahibinin, çok zengin olacağına, hayaline kavuşacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Leylak Ağacı Görmek

Rüyada görülen leylak ağacının manası, büyük şans ve kısmettir. Rüya sahibinin kalbini yerinden fırlatacak biriyle tanışacağına ve bu kişiyle çok güzel zaman geçireceği anlamına gelir.


Rüyada Leylak Koklamak

Rüyada leylak koklamak, nerede ne konuşacağını bilmeyen, ağzında bakla ıslanmayan ve insanlar tarafından lakayt davranışlarıyla bilinen birinin varlığına yorulur. Bu itici özelliklerinden dolayı sevilmeyen bir insanı tasvir eder.


Rüyada Leylak Toplamak

İyi kalpli, güzel, narin, anlayışlı, tatlı dilli biriyle karşılaşacağınıza ve bu kişiyle güzel bir birlikteliğin temellerini atacağınız anlamına gelir.


Rüyada Leylak Ağaçları Görmek

Rüyasında leylak ağaçları gören kişinin, hayatının mutlu ve huzurlu geçeceğine, bazen sorunlarla karşılaşsa da hemen çözebileceğine işarettir.


Rüyada Leylak Rengi Elbise Görmek

Rüyasında leylak rengi elbise görmek, eğer gören kişi erkek ise kötü günler geçireceğine, gören kişi kız ise mutlu olacağı günlerin yakın olduğuna delalet eder.


Rüyada  Beyaz Leylak Görmek

Rüyasında beyaz leylak gören kişinin, temiz kalpli olduğuna, kötülük nedir bilmediğine, kendisine karşı kötü düşünceler besleyen birine kin beslemediğine, her zaman güler yüzlü birisi olacağına rivayet eder.


Rüyada Leylak Rengi Çiçek Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında leylak rengi çiçek gören rüya sahibinin, çok çalıştığı günlerin biteceğine, feraha kavuşacağına, mutlu, sessiz ve sakin bir hayatın onu beklediği anlamına gelmektedir.  

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz