Rüyada Leylek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Leylek Görmek

Rüyada leylek görmek, bir seyahate çıkacağınıza yorulur. Rüyada leylek görmenin manası, iyi bir hayat, sağlık, saadet, varlık sahibi olmak ve sahibi olunacak çocuğun habercisi olacağına delalet eder.

Rüyada görülen leylek, uzun süredir ayrı olduğunuz bir dostunuza kavuşacağınız anlamına gelir. Leylek eğer soğuk bir havada görülürse kış aylarının çetin geçeceğine işarettir. Leylek gören kişinin, iyi huylu, kibar ve ince ruhlu bir kişiyle evlilik yapacağına delalet eder.


Rüyada Leylek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada leylek öldürdüğünü gören kişinin, karşısına çıkan engelleri aşacağı anlamına gelir. Rüyada leylek öldürmek, kişinin huzursuz durumlardan kurtulup feraha ereceğine işaret etmektedir.


Rüyada Leylek Sürüsü Görmek

Rüyada leylek sürüsü görmek kişinin, iş hayatının yoğun bir tempo içerisinde geçeceğine delalet etmektedir. Hayat boyu sıkıntı çekeceğine işaret eder.


Rüyada Leylek Yuvası Görmek

Rüyada leylek yuvası görmek kişinin, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır. Hanesinden huzurun eksik olmayacağına rivayet eder.


Rüyada Uçan Leylek Görmek

Rüyada uçan leylek görmek, rüya sahibinin çok hayırlı bir kısmetinin olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin arkadaşlarıyla çok iyi geçineceğine, onlarla beraber eğlenceli vakitler geçireceğine, zor zamanları geride bırakacağına alamet eder.

Rüyada leylek görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca arkasında olacak dostlarının olacağı demektir. Kişinin bu dostlarıyla beraber iş kuracaklarına, bu işte hep beraber çalışıp büyük projelere imza atacakları anlamına gelmektedir.


Rüyada Leylek Yavrusu Görmek

Rüyada leylek yavrusu görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine yorulur. Kişinin hamile kalacağı ve hayırlı bir çocuk dünyaya getireceği şeklinde tabir edilir.


Rüyada Leylek Yumurtası Görmek

Rüyada leylek yumurtası görmek, kişinin kısa süreli olan bir üzüntüye işaret eder. Rüya sahibini bu sıkıntılı günlerden sonra güzel günlerin beklediğine yorulur.


Rüyada Evde Leylek Görmek

Rüyada evde leylek gören rüya sahibinin, ailesiyle birlikte mutlu mesut yaşarken alacakları anlamına gelmektedir. Bir haberle huzurlarının kaçacağına delalet eder.


Rüyada Leylek Pisliği Görmek

Rüyada leylek pisliği görmek, rüya sahibinin kısmet kapılarının açıldığı demektir. Kişinin iş hayatında şansının yolunda gideceğine delalet eder.


Rüyada Leyleklerin Uçtuğunu Görmek

Rüyada leyleklerin uçtuğunu gören kişinin, ailesiyle sorunları olacağına delalet eder. Bu sorunları aşmak için rüya sahibinin çabalayacağına fakat ailesinin kişiyi istemediğine işarettir. 


Rüyada Leylek Yakaladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında leylek yakaladığını görmesi, kişi sürekli hayır duası etmektedir. Kişinin üstünde hep bir hayır duası olacağına ve eksik olmayacağına delalet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz