Rüyada Limon Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, hayatınızda ve sağlığınızda belli başlı sorunlarla karşılaşacağınıza yorulmaktadır. Rüyada limon görmek, bir olay karşısında çevrenizdeki insanların olumsuz tepkisini alacağınıza yorulur. Rüyada eğer birinden limon aldığınızı gördüyseniz, o kişiye karşı kötü davranacağınız delalet eder.


Rüyada Limon Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon yediğini görmesi kötü söz işitilecek demektir. Başarılı ve düzenli hayatı sebebiyle çevresindeki kişiler tarafından çekilemediğine yorulmaktadır.


Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek, iyi kalpli, sevecen, şefkatli, merhametli, iman sahibi olan zalimlerin karşısında duran birinin varlığına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında bulunan sıkıntıların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada limon ağacı görmek ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon suyu görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, uzun soluklu iş hayatında yorgun düşeceğine delalet eder. Rüyada limon suyu görmek, kişinin elde edeceği başarı sonucu düşman edineceğine delalet eder


Rüyada Limon Tuzu Görmek

yorumcularına göre rüyada limon tuzu görmek, kişinin ailesi ile arasının açılacağına, aile büyüklerinin araya girerek bu durumu düzelteceğine delalet eder. Rüyada limon tuzu görmek, rüya sahibinin iş hayatında veya gündelik yaşantısında başına üzücü olayların gelebileceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Sarı Limon Görmek


Rüyada Yeşil Limon Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil limon görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, ailesi ile birlikte huzura kavuşacağına delalet eder. Rüyada yeşil limon görmek, mal ve mülk anlamlarını da taşımaktadır.


Rüyada Limon Sıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon sıktığını görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada limon sıktığını görmek, kişinin iş hayatında çok çalışması gerekeceğine, hazıra konmayıp gecesini gündüzüne katması gerekeceğine, aksi takdirde mal ve mülk kaybı yaşayacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Limon Dilimi Görmek

yorumcularına göre rüyada limon dilimi görmek kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada limon dilimi görmek, kişinin çok çalışıp saygı değer bir makama sahip olacağına, ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına, tatile çıkması gerekeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Limon Kestiğini Görmek

Bir kimse rüyasında limon kestiğini görmüş ise yakın çevresi tarafından istenilmeyen durumun içinde olduğuna ve rüya sahibinin bu durumu değiştirmek için çabaladığı manasına gelir. Eğer kişi rüyasında limon kesmeye çalıştığı halde kesemediğini görmüş ise ilişkileri konusunda sorunlar yaşadığı ve bu sorunları çözmek için çaba harcadığı anlamına gelir.

Rüyada limon görmek, bir olay karşısında tepki alacağınız demektir. Rüyada görülen limon ağacı ise sıkıntılı günlerinizde size destek olan biri anlamına gelmektedir.


Rüyada Limonun Susuz Olduğunu Görmek

Rüyada bir kimse limonu sıktığı halde limon suyunun olmadığını görmesi, kişinin sevdiği kişinin kendisine uygun biri olmadığına alamet eder. Eğer rüya sahibi rüyasında ısrarla limonun suyunu çıkartmak için büyük çabalar harcıyorsa, sevdiği kişiden vazgeçmediği için büyük zararlar göreceğine delalet edilir.


Rüyada Limon Satın Almak

Rüyasında limon satın aldığını gören kişinin bu rüyası olumsuz yorumlanır. Eğer rüya sahibi pazardan limon aldığını görürse bu rüya, kişinin maddi konularda dikkatsiz davrandığı ve bu yüzden başının belaya gireceği anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında çürük limonlar satın aldığını görürse, yakın çevresinden birinin kendisine zarar vereceğine yorulur.


Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek, çok iyiye yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel ve mutluluk verici pek çok gelişmenin yaşanacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Limonata İçtiğini Görmek

Bir kişi rüyasında limonata içtiğini görürse eğer kendisini ferahlığa ve esenliğe kavuşturacak olan sözler işiteceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca çok güzel haberler alınacağının da habercisidir.


Rüyada Limon Ağacından Limon Topladığını Görmek

Rüyada limon ağacı görmek hayırlara yorulur. Eğer bir kimse limon ağacında limon topladığını görmüş ise bu rüya kişinin maddi sıkıntılarının geçeceği, huzuru bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi ağaçtan olgunlaşmamış limonları topladığını görmüş ise kişinin bir konuda sabırsız davrandığı ve bu yüzden iş hayatında bazı problemler yaşayacağı manalarına gelir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz