Rüyada Limonata Görmek, İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Limonata Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada limonata görmek, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına ve geleceğinin parlak olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin uzun bir süre tatie çıkacağına, huzur dolu bir evlilik hayatı geçireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Limonata İçtiğini Görmek

Rüyada limonata içtiğini gören kimsenin, korkularından ve endişelerinden kurtularak rahat bir nefes alacağı anlamına gelir. Kişinin, kaygılarına son vereceğine, hayatındaki belirsizliklerin ortadan kalkacağına ve hayırlı olayların yaşanacağına delalet edilir.


Rüyada limonata görmek

Rüyada limonata görmek, kişinin hastalıklarının şifa bulacağına, hastalıklardan kurtulacağı demektir. Rüya sahibinin mutluluk, ferahlık, huzur veren bu gelişmeler kişinin bütün olumsuz düşüncelerinden uzaklaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Limonata Yaptığını Görmek

Bir kimsenin rüyasında limonata yaptığ ını görmesi, sağlık problemlerinin olduğuna işaret eder. Eğer kişi rüyasında limonata yapıp içerse ufak bir rahatsızlık geçirecek ve kısa sürede iyileşecek demektir. Eğer rüya sahibi limonata yaptığını ancak kendisinin içmeyip başkasına içirdiğini görürse, yakın çevresinde birinin ağır bir rahatsızlığı olacağı ve rüya gören kişinin desteğine ihtiyaç duyacağı anlamına gelir.


Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, üzüntü, keder ve sıkıntı demektir. Rüya sahibinin işlerinin istediği gibi gitmeyeceği, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağı ve zor günler geçireceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin inandığı insanlar tarafından yarı yolda bırakılacağına yorulur.


Rüyada Limonata Satmak

Rüya sahibinin rüyasında limonata sattığını görmesi kişinin, şansızlığının devam edeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, çocuk sahibi değil ise hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz