Rüyada Lojman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lojman Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada lojman görmek, rüyasında lojman gören kişi, geçmişte kalan belli başlı projelerinin üzerinde tekrardan düşünmeye başladığına ve bu planları hayata geçirmek için somut adım atacağına yorulur. Kendi düşüncelerini, hayallerini hayata geçirmek için emin adımlarla yürüyeceğine ve böylelikle yeni bir hayat kuracağına delalet eder.

yazarları rüyada lojman görmenin şekline ve niteliğine göre farklı yorumluyor.


Rüyada Askeri Lojman Görmek

Rüyasında askeri lojman gören kişinin, mesleğinde başarılı olacağına, mevkii atlayacağına delalet eder.

Rüyada lojman görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatları çok iyi bir biçimde değerlendireceği demektir. Garanti bir işi olan rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntı çekmeyeceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Lojmana Taşınmak

Rüyada lojmana taşındığını gören kişinin, saygın bir işinin olacağına ve bu sayede itibarının yükseleceğine yorulur. Kişinin, giriştiği işlerden büyük kazançlar elde edeceği ve musibetlerden korunacağı anlamına gelir.


Rüyada Lojmanda Oturmak

Rüyada lojmanda oturduğunu gören kişinin, becerileri ve üstün başarıları sayesinde çok güzel yerlere geleceğine işarettir. Rüya sahibinin garanti bir işinin olacağına, devlet kapısında çalışacağına yahut güzel bir geliri olan işte çalışacağına delalet eder.


Rüyada Cami Lojmanı Görmek

Rüyasında cami lojmanı gören rüya sahibinin, geçim sıkıntısı yaşayacağına delalet eder. Kişinin bu zaman içerisinden Allah’a sığınacağına ve işlerinin düzeleceğine işaret etmektedir.


Rüyada Askeri Lojmana Taşınmak

Rüyasında asker lojmana taşınmak, rüya sahibinin kötü birisi tarafından haksızlığa ve kötülüğe uğrayacağına işaret eder. Kişinin borca gireceğine, bu borçlarını ödeyemeyeceğine rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com /Rüya Tabirleri

Yorum Yaz