Rüyada Lokma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lokma Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada lokma görmek, emek verilerek uzun yıllar çalışılarak kazanılan helal para olarak yorulmaktadır. Rüya sahibinin kazandığı helal para ile yardıma muhtaç olan insanlara yardımda bulunacağına, ailesi ile yakından ilgileneceğine, hayırlı bir evlat olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Lokma Yediğini Görmek

Rüyada lokma yemek, şans, kısmet ve berekettir. Rüya sahibinin işlerinin açılmasına, hayatındaki ters giden sorunlarının çözülmesine ve başarısının önündeki bütün engellerin ortadan kalkmasına yorulur. Ayrıca rüya sahibi gelecekte zengin ve güçlü bir kimse olacağı anlamına da gelir.


Rüyada Lokma Tatlısı Yediğini Görmek

Rüyada lokma tatlısı yediğini gören kişinin kısmetinin açılacağı anlamına gelir. Rüyasında lokma tatlısı yediğini gören kişinin, büyük iş teklifleri alacağına, hayırlı ortaklarla bir işe girişeceğine ve büyük yatırımlara imza atacağına yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin karşısına seveceği birinin çıkacağına ve bu kişi ile yakın bir zamanda evlilik yolunda ciddi adımlar atacağına rivayet edilir.


Rüyada lokma görmek, kişinin zor bir hayatının olacağına, çok çalışarak hem kendisini hem de ailesini geçindirmesi gerekeceğine, çok yorulacak demektir. Rüya sahibinin yoğun iş hayatından yakın zamanda kurtulacağına rahata kavuşacağına, huzurlu olacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Lokma Döktüğünü Görmek

Rüyada lokma dökmenin manası, adağı yerine getirmek demektir. Rüya sahibinin bir dileğinin ya da duasının gerçekleşeceği, bu sayede lokma dökeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Lokma Dağıttığını Görmek

Rüyada lokma dağıtan kişinin, güzel bir haber alacağına, içindeki korkularının son bulacağına ve mutlu olacağına yorulur. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin büyük bir hayır yapacağı şeklinde de algılanabilir.


Rüyada Lokma Pişirdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lokma pişirdiğini görmesi kişinin önemli işler peşinde koşacağına, daha iyi bir hayat yaşamak için çok çalışacağına, harama el uzatmadan bileğinin hakkıyla bir yerlere geleceğine rahata kavuşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Lokma Hamuru Görmek

Rüyasında lokma hamuru gören rüya sahibinin yoğun bir iş döneminin ardından rahata kavuşacağına, gün geçtikçe işlerinin hafifleyeceğine, sevdiklerine daha fazla zaman ayıracağına, sosyalleşeceğine rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz