Rüyada Lokum Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lokum Görmek

Rüyada lokum görmek, kişinin hayatının güzel yönde değişeceğine ve kendisini mutlu edecek olumlu bir haber alacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin rahat ve stressiz bir hayata kavuşacağına, eşi ve çocukları ile huzur dolu bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Lokum Dağıtan Birini Görmek

Rüyada lokum dağıtan birini gören rüya sahibi bekarsa, büyük bir ilişkiye başlayacağına, bu ilişkinin kendisine çok iyi geleceğine işarettir. Eğer kişi evliyse eşiyle arasındaki sorunların son bulacağına, tekrar ilk gün ki gibi birbirlerine aşık olacaklarına rivayet eder.


Rüyada Sarı Lokum Yemek

Rüyada sarı lokum yediğini gören kişinin hayatında her şey normal ve düzgün giderken bir anda bozulacağına delalet eder. Rüya sahibinin birisiyle kanlı bıçaklı olacağına ve kısa bir süre içerisinde kötü haber alacağına işaret eder.


Rüyada Lokum Çalmak

Rüyada lokum çalmak, rüya sahibinin hanesinden bolluk ve bereketin hiç bir zaman eksik olmayacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda rüyada lokum çaldığını gören kişinin tatlı dilli, güler yüzlü birisi olacağına, toplumda çok sevileceğine alamettir.


Rüyada Lokum Yapmak

yorumcularına göre rüyada lokum yaptığını gören rüya sahibinin, hayallerine ulaşmak için çok çabalayacağına delalet eder. Kişinin büyük uğraşlar sonucu istediği hayata ulaşacağına, hayatını düzene oturtacağına ve hayatın keyfini süreceğine işarettir.


Rüyada Siyah Lokum Görmek

Rüyada siyah lokum görmek, rüya sahibinin geleceğinin çok fazla parlak olmayacağına, kişinin düşlediği hayatı yaşayamayacağına, işlerinde bazı aksaklıkların ve sorunların baş göstereceğine işaret etmektedir. Kişinin başladığı bir işi tamamen yapmayacağına, bu yüzden de işinde başarısız olacağına delalet eder.


Rüyada Lokum Yediğini Görmek

Rüyada lokum yemek hayırlara yorulur. Rüyasında lokum yediğini gören kişinin yeni haberler alacağına ve bu haberlerin kişinin hayatını olumlu yönde etkileyeceğine tabir edilir. Alacağı müjdeli haberlerden sonra rüya sahibinin, huzura ve refaha kavuşacağı söylenir.


rüyada lokum görmek

Rüyada lokum görmek, kişinin mutlu olacağı demektir. Rüya sahibinin eğitim hayatında veya iş hayatında başarıdan başarıya koşacağına, bu başarısın sadece kendisini değil çevresinde bulunan insanları da sevindireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Cevizli Lokum Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cevizli lokum görmesi kişinin hayata karşı olan sevgisinin azalacağına, yaşama sevincinin azalacağına, adeta depresyona gireceğine, çok dikkat etmesi gerekeceği anlamına gelir.


Rüyada Lokum İkram Ettiğini Görmek

Rüyasında lokum ikram ettiğini gören kişinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok sevap işleyeceğine, darda kalanın yanında olacağına delalet eder.


Rüyada Fıstıklı Lokum Görmek

yorumcularına göre rüyasında fıstıklı lokum gören kişinin  çeşitli dedikodular işiteceğine, bol kazançlı bir işe gireceğine fakat daha sonradan işinin bozulacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Renkli Lokumlar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında renkli lokumlar görmesi kişinin sıkıntılı bir süreç içerisine gireceğine, bunalacağına ve uzun bir seyahat için para biriktireceğine yorulur.  


Rüyada Lokum Dağıttığını Görmek

Rüyada lokum dağıtmanın manası, rüya sahibinin çevresindeki insanlara yardım edeceğine yorulur. Rüyada lokum dağıttığını görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edeceği anlamına gelir. İnsanlara yardımı dokunan rüya sahibi bu sayede mutlu olacak ve kendisini huzurlu hissedecektir.


Rüyada Lokum Aldığını Görmek

Rüyada lokum aldığını gören kişinin hayatındaki sıkıntılardan kurtulacağına delalet edilir. Rüya gören kişinin çevresinde sıkıntı yaşadığı kişilerle arasının düzeleceğine ve alacağı müjdeli haberler sayesinde sorunlarının çözüleceğine tabir edilir. Aynı zamanda rüyada alınan lokum kişinin kazancının artacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağı şeklinde de yorumlanır.


Rüyada Birinin Kendisine Lokum Yedirdiğini Görmek

Rüyada lokum yediren kişinin size yararının dokunacağına tabir edilir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir anda bir yakınından iyilik görür. Bu iyilik maddi veya manevi olabilir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz