Rüyada Loto Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Loto Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada loto görmek, rüya sahibinin geçmişindeki yaşananları unutmak istediği ve bunun için gayret sarf edeceğine yorulur. Rüyada görülen loto, kişinin şansının güleceği, kendisine yardım edebilecek nüfuzlu kişilerle tanışarak sosyal çevresini genişleteceğine delalet eder.

Rüyada loto görmenin bir diğer yorumu ise rüya sahibinin zengin olmak için yaptığı yanlışlara veyahut yasal olmayan yollara yöneleceğine delalet eder.

İslami rüya tabircilerine göre ise kişinin helal lokma yemekten uzaklaştığına yorulur. Bu rüyayı gören kişinin şükrederek helal yönden kazanç sağlayarak ancak bolluğa ve berekete kavuşacağına tabir edilir.


Rüyada Loto Oynadığını Görmek

Rüyada loto oynadığını gören kişinin tabiri yerindeyse başına talih kuşu konacak demektir.

Rüyada loto görmek, rüya sahibinin kişinin şansının ve kısmetinin açık olduğu bir dönem yaşadığı demektir. Rüya sahibinin özellikle iş hayatında yükselerek, sayılı kişiler içinde yer alacağı ve eline geçen bu fırsatı çok iyi değerlendireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Lotodan İkramiye Kazanmak

Rüya sahibinin hayata karşı cesur ataklar yapacağına ve böylece büyük bir servet kazanacağına yorulur. Bu kimsenin hayatını garanti altına alacağına, şansızlık ve uğursuzluktan uzak bir hayat süreceğine ve isteklerine kolay yollardan kavuşacağına tabir olur.


Rüyada Süper Loto Rakamlarını Görmek

Rüya sahibinin, çalışacağı işte çok fazla zorlanacağı demektir. Kişinin bu durumdan sıkılacağına ve işten ayrılıp daha rahat bir iş bulacağına işaret eder.


Rüyada Loto Tutturmak

Rüyada loto tutturmak, kişinin hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına işaret eder. Yaptığı hatalarını düzeltip kendisine çekidüzen vereceğine delalet eder.


Rüyada Loto Bayii Görmek

Rüyasında loto bayiisi gören rüya sahibinin, işlerinin günden güne dahada iyileşeceğine yorulur. Kişinin maddi sıkıntısının ve borçlarının biteceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Loto Sayılarını Görmek İçin Dua Okuduğunu Görmek

Rüya sahibinin, yapmak istediği bir iş olduğuna alamet eder. Kişinin bu iş için sermayesi olmadığına, ailesinden para isteyeceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz