Rüyada Mozaik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mozaik Görmek

Rüyada mozaik görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde bütün dert ve sıkıntılarından, başına gelen musibetlerden kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında mozaik görmesi, kişinin hem iş yerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine delalet eder.

Rüyada Mozaik Taş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mozaik taş görmesi, kişinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, endişe duyduğu durumlarda çevresinden yardım alacağına alamet eder. Kişinin rüyasında mozaik taş görmesi, rüya sahibinin hayatına yeni bir sayfa açacağına rivayet eder.


Rüyada Mozaik Kek Görmek

Kişinin rüyasında mozaik kek görmesi, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda zarar göreceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında mozaik kek görmesi, kişinin yakın zaman içerisinde çok sevdiği biri ile büyük tartışma yaşayacağına yorulur.


Rüyada Beyaz Mozaik Görmek

Rüyada beyaz mozaik görmek, rüya sahibinin kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, işlerinde daima başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında beyaz mozaik görmesi, kişinin işlerinin günden güne artacağına delalet eder.


Rüyada mozaik görmek, rüya sahibinin yakın zamanda uzun bir seyahate çıkacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında mozaik görmesi, kişinin son zamanlarda yaşadığı sorunlardan çok fazla etkileneceği anlamına gelir.


Rüyada Mozaik Taşı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mozaik taşı görmesi, kişinin çok rahat ettiği ve bol kazanç sağlanan bir dönemden çıkacağına, sorunlu bir dönemin başlayacağına alamet eder. Kişinin rüyasında mozaik taşı görmesi, rüya sahibinin iş hayatında yaptığı başarılı işler sayesinde makam sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada Mozaik Kek Yediğini Görmek

Kişinin rüyasında mozaik kek yediğini görmesi, rüya sahibinin hayallerine kısa süre içinde kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında mozaik kek yediğini görmesi, kişinin aile bireyleri ile sürtüşmeler yaşayacağına tabir edilir.


Rüyada Mozaik Zemin Görmek

Rüyada mozaik zemin görmek, rüya sahibinin uzun süre bir kişinin kalbini almaya çalışacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında mozaik zemin görmesi, kişinin çözdüğü sorunların ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz