Samsung, Galaxy Note20 FE İsimli Yeni Bir Model Tanıtabilir

Samsung Galaxy S20 FE modeli, tartışmasız olarak bu yıl piyasaya sürülen en iyi fiyat/performans amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biridir. Galaxy S20 serisinin sevilen özelliklerinin birçoğu bu modelde daha uygun bir fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuluyor. Güney Koreli şirket şimdi de “Fan Edition” ismini Galaxy Note20 serisine taşıyor. Bazı sızıntılara göre Samsung, yakında Galaxy Note20 FE isimli bir model tanıtabilir.

Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy S20 FE modelini sanal lansman ile müşterilerin beğenisine sunmuştu. Şirketin önceden kaydını alıp yayınladığı bu etkinlikte bütçe dostu bir amiral gemisi akıllı telefon sergilendi. Samsung, bu etkinlikte Fan Edition (FE) markasıyla farklı yeni modellerin yaklaşmakta olduğunu da doğrulamıştı.

Şimdi ise Samsung Brezilya internet sitesinde ortaya çıkan bilgiler, teknoloji devinin yakında Galaxy Note20 aslı yeni bir akıllı telefon modeli piyasaya süreceğini ortaya koyuyor. Bu cihazın adı sadece Galaxy S20 FE’nin yükleme sayfasında değil, aynı zamanda kaynak kodunda da geçiyor. Ancak, SamMobile’a göre, bir yazım hatası da olabilir. Bu nedenle, bu bilgiye kesin gözüyle bakmamak gerekir.

Her şeyden önce bir akıllı telefon piyasaya çıkmadan önce, çeşitli ajanslar tarafından haftalar hatta bazen aylar önce sertifika alıyor. Ancak o zaman, şirket web sitesi için bir ürün sayfası oluşturur. Galaxy Note20 FE modeli, henüz herhangi bir sertifika kurumunda görülmedi. Ancak markasını Samsung’un resmi web sitesinde zaten görüyoruz.

Samsung, bu yılın başlarında Galaxy Note10 Lite isminde farklı bir uygun fiyatlı amiral gemisi tanıtmıştı. Bu durum yeni bir uygun fiyatlı kalemli amiral gemisi Galaxy modeli tanıtılmayacağı anlamına gelmiyor. Bu nedenle Samsung’dan böyle bir hamle bekleyebiliriz. Bu modelle ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“Samsung, Galaxy Note20 FE İsimli Yeni Bir Model Tanıtabilir” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz