Saray Bisküvi Personel Alımı İş İlanları 2023

Saray Bisküvi personel alımı yapmaya devam ediyor. Saray Gıda sektöründe hizmet vermekte olan üretici firmadır. Saray Holding çatısı altında bulunan şirket istihdam sağlamaya devam ediyor. Ülkemizdeki en eski gıda üreticisi firmalardan birisi olan Saray Bisküvi bir çok pozisyonda iş ilanları yayımlamaktadır. Kariyer hayatına yön vermek ve kendini geliştirmek isteyen adaylar; Saray Gıda iş ilanları ile açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirler. Firma hakkında daha fazla bilgi almak ve ilanı inceleyerek başvuru yapmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.

Sevilen bisküvi markalarından birisi olan Saray faaliyetlerine 1961 yılında başlamıştır. İlk fabrikasını Karaman fabrikası olarak hizmete sokan Saray Bisküvi; ürettiği çeşitli gıda ürünleri ile kısa zamanda tüketicilerin beğenisini topladı. Bayram şekerleri, Misafir şekerleri, Toffee şekerler, akide ve lokum çeşitleri ile damak tadına hitap eden Saray 400’den fazla ürün çeşidi ile tüketicilerine hitap etmektedir. Çikolata, Kek ve Kraker ile üretim alanını genişletmeye ve yılda 50 bin ton ürün üretmeye devam etmektedir.

Saray Gıda sadece Türkiye’de değil Avrupa ülkelerine de ürünlerini ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sunmaktadır. Üretim tesislerinde teknolojiye büyük önem veren şirket, Dünya’nın en üstün teknolojilerini kullanarak büyümeye devam etmektedir. Saray Bisküvi 110’dan fazla ülkeye ihraç ettiği ürünler ile hem yurtiçine hem de yurtdışında ki tüketicilerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Saray Gıda iki üretim tesisine sahip olup bunlar; Saray Bisküvi Karaman Fabrikası ve Saray Bisküvi Kırklareli fabrikasıdır. Şirketin merkezi İstanbul ilinde Sancaktepe ilçesindedir.

Saray Bisküvi Personel Alımı ve İş İlanları

Saray Bisküvi iş ilanları yayımlayarak ihtiyaç duyduğunda personel alımı yapmaktadır. Açık pozisyon oluştuğunda veya iş alanı genişlediğinde eleman ihtiyacı doğan Saray Bisküvi, kariyer hayatına önem veren adayların tercih edebileceği şirketler arasındadır. Karaman Fabrikası işçi alımı ve Kırklareli fabrikası işçi alımı da yapılarak istihdam sağlanmaktadır. Fabrikada çalışmak isteyen adaylar fabrikalar için merkez ofiste çalışmak isteyen adaylarda merkez ofis için iş başvurusu yapabilmektedir.

Saray Bisküvi İnsan kaynakları her çalışan personeli ve işe yeni başlayan adaylar için zaman zaman eğitimler düzenlemektedir. Bu eğitimler ile çalışanların potansiyelini keşfetme ve daha iyi performans göstermesi amaçlanır. Şirket performansı iyi olan adayları hem maddi hem de manevi yönden desteklemektedir. İnsan kaynakları motivasyonu yüksek çalışanlardan oluşan bir ekip kurma gayreti ile işe alım sürecinde değerlendirme yapmaktadır. İşe alım sürecinde kişilik envanteri uygulaması ve genel yetenek sınavı yapılabilmektedir.

Bu iş ilanı ile hem Saray Bisküvi fabrikalarına hem de Saray Holding şirketine iş başvurusu yapabilirsiniz. Şirket kariyer planlaması yaparken performansı iyi olan adayları holding çatısı altında çalıştırabilir, Fabrikada çalışmaya daha uygun olan holding personelini fabrikalarındaki departmanlarından birini kaydırabilmektedir. Aynı zamanda şirket terfi imkanı sağlamakta ve terfi eden çalışanlarına fabrika veya holding pozisyonlarında sorumluluk verebilmektedir.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • Fabrika İşçisi
 • Fabrika Elemanı
 • Güvenlik
 • İhracat Satış Temsilcisi
 • Paketleme Elemanı
 • Forklift Operatörü
 • Şoför
 • Temizlik Elemanı
 • Satış Personeli
 • Dağıtım Elemanı
İş Başvurusu Yapabileceğiniz Fabrikalar
 1. Kırklareli saray bisküvi fabrikası iş başvurusu
 2. Karaman saray bisküvi fabrikası iş başvurusu

Saray Bisküvi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket açık pozisyon oluşmasına bakılmaksızın insan kaynakları havuzunda iş başvurularını biriktirmektedir. Bu vesile ile ihtiyaç duyulduğunda havuzdaki iş başvuru formlarını inceleyerek işe alım yapmaktadır. Bu nedenle de internet ortamında çok fazla iş ilanı bulunmamaktadır. Size vereceğimiz başvuru linki ile iş başvuru formunu doldurarak hemen veya daha sonra ihtiyaç duyulduğunda olmak üzere iş için aranabilirsiniz. Özellikle fabrikada işçi olarak çalışmak isteyen adaylar bu formu doldurarak işçi alımı yapıldığında aranabilirler. Nasıl başvurulur? kısmına gelirsek; İş Başvuru formu linkine tıklayın. Açılan sayfada ad-soyad, telefon, e posta adresiniz, Doğum tarihi ve Başvurduğunuz bölüm alanlarını doldurarak aşağıdaki + işaretine basarak özgeçmişinizi yükleyin. Bütün işlemleri yaptıktan sonra kaydet butonuna tıklayarak başvurunuzu iletmiş olacaksınız. İletişim bilgilerinizi doğru yazdığınızdan emin olun insan kaynakları sizinle iletişim kuramaz ise başvurunuz olumsuz olacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/saray-biskuvi-personel-alimi/

Yorum Yaz