Shell Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin istasyon ağı geniş olan petrol ofislerinden birisi olan Shell Personel Alımı yapacak. Kendi bünyesine dahil edilecek olan iş arayan adaylar Shell İnsan kaynakları tarafından değerlendirilecekler. Bir çok pozisyonda eleman alımı yapacak olan firma yeni açtığı petrol ofislerine de personel alımı yapılacağını duyurdu. Shell personel alımı için yazımızdan detaylı bilgi edinerek iş başvuru formunuzu doldurabilirsiniz.

SHELL&TURCAS PERSONEL ALIMI

Shell Türk marketine 1923 yılında girmiş olan bir akaryakıt firmasıdır. Kendi çalışmaları ve yenilikçi güçleriyle, günümüzde sektördeki liderlerden birisi olmuştur. 2006 yılında ise yapmış olduğu ortaklıkla Shell&Turcas Petrol A.Ş. olmuştur. Sahip olduğu güçlü bünyesine katmış olduğu kaliteli iş gücüyle her geçen gün daha da büyüyen bu şirket personel alımlarını internet üzerinden yapmış olduğu ilanlarla duyurur.

Türkiye’nin pek çok ilinde istihdam sağlayan şirketin bir parçası olmak sizin için her açıdan avantajlı olacaktır. Kariyerine yön vermek isteyen ve böyle güçlü bir firmanın çalışanı olma ayrıcalığına sahip olmak isteyen kişiler için ilanlar internet üzerinde bulunmaktadır. Bu ilanlardan açık olan pozisyon sayısı ve pozisyonun niteliği açıkça belirtilmektedir.70’den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 92.000 çalışanıyla faaliyet gösteren dünya çapında bir enerji ve petrokimya şirketler grubuyuz. Gelişmiş teknolojilerimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla, sürdürülebilir bir enerji geleceği oluşturulmasına destek veriyoruz.

TURCAS HAKKINDA

84 yıllık geçmişi ile Turcas, bugün faaliyet gösterdiği alanlarda öncü konumda olan birçok şirkete iştirak eden bir holdingdir. Türkiye enerji sektöründeki deneyimi, sürdürülebilir performansı ve gerçekleştirdiği başarılı işbirlikleriyle uluslararası kurumsal bir kültüre sahiptir. Turcas, akaryakıt-madeni yağ dağıtımı, enerji yatırımları, özellikle rüzgar ve jeotermal enerjisi kaynaklı yenilenebilir enerji projeleri, doğal gaz projeleri ve elektrik üretimi-ticareti alanlarda faaliyet gösteren Türkiye’nin ender entegre enerji şirketlerinden biridir.

Shell İnsan Kaynakları: Çalışanlarımızla doğrudan ya da çalışan temsilcileri aracılığıyla iletişim kurmaya değer veririz.Personelimizin süreçlerimiz ve uygulamalarımız hakkındaki görüşlerini yöneticilere ya da İnsan Kaynakları personeline güvenli bir şekilde iletmelerini teşvik ederiz. Küresel telefon yardım hattımız – Tell Shell – ve web sitemiz çalışanlarımızın Davranış Kuralları ve Shell Genel İş İlkelerimizin ihlallerini gizli ve isimsiz olarak bildirmelerine olanak tanır.

Shell eleman alınacak pozisyonlar: 

  • Pompacı ( Bay&Bayan )
  • Market görevlisi
  • Temizlik görevlisi
  • Market sorumlusu
  • Ofis sorumlusu

Shell Firmasına iş başvurusu Nasıl Yapılır?

Shell ve ya turcas petrol istasyonlarında çalışmak için personel alımına ilişkin başvuruyu Shell kariyer sitesinden yapabilirsiniz. Vereceğimiz linkten Shell kariyer sitesine ulaşarak kayıt olduktan sonra Shell açık pozisyonları görüntüleyebilir ve istediğiniz pozisyona başvurunuzu iletebilirsiniz. Shell deneyimli ve deneyimsiz adaylar aramaktadır.  Öğrenciler ve yeni mezunlar yetiştirilmek üzere şirkete alınıp kariyer eğitimleri ile yetkinlikleri geliştirilmektedir. Shell Firması iş ilanına başvurmak ve iş başvuru formunu doldurmak için Shell İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/shell-personel-alimi/

Yorum Yaz