Sinanpaşa Belediyesi Personel Alımı 2023

Sinanpaşa Belediyesi Personel Alımı ilanları ile Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesinde iş ilanları yayımlamaktadır. Dönem dönem ihtiyaç duyulan pozisyonlar için yayımlanan iş ilanlarına başvuru için bazı kriterlere sahip olmak gerekiyor. Afyon Sinanpaşa Belediyesinde çalışmak isteyen adaylar bu ilanımızı inceleyerek gerekli bilgileri edinebilirler. Sinanpaşa Belediyesi İş Başvurusu için istenilen nitelikleri ve şartları ilanımızın devamından edinebilirsiniz…

Sinanpaşa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Afyonkarahisar Sinanpaşa 1953 yılında ilçe olmuştur. İl merkezine 35 km uzaklıkta olan ilçe Sinanpaşa Belediyesi tarafından hizmete tabii tutulmaktadır. 40 Bine yakın nüfusa sahip olan ilçenin ekonomisi, çoğunluğu küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ile sağlanmaktadır. Sinanpaşa ilçesi ayrıca ağaç ve orman bakımından zengin bir bölgedir.

Afyon Sinanpaşa Belediyesi ilçenin ekonomik, kültürel, sosyal, temizlik başta olmak üzere birçok hizmetiyle birlikte daha yaşanabilir bir kent haline getirmektedir. Belediye gerçekleştirdiği projeler ile Sinanpaşa ilçesini yaşamak için tercih edilen ilçelerden birisi haline getirmeyi hedeflemektedir. Afyonkarahisar Belediyesi ile ortak çalışmalar yaparak halkın yaşam standartlarını yükseltmektedir.

İnsan Kaynakları

Belediyenin insan kaynakları gerçekleştirdiği projelerde ve verdiği hizmetlerde büyük önem taşımaktadır. Belediye personelinin işe başvuru yapmasından itibaren, çalışma performansına ve eğitimine kadar birçok süreçten sorumludur. Bu sayede iş başvurusu yapan adayları, mülakat teknikleri ile seçim yaparak belediye personelinin nitelikli bir çalışan grubuna dönüşmesini sağlamaktadır.

Sinanpaşa Belediyesi İş İlanları insan kaynakları tarafından belirlenen personel ihtiyacına göre yayımlanmaktadır. İş ilanlarını çeşitli yayın organları ile duyurarak, başvurmak isteyen adayları bilgilendirmektedir. Nitelikli insan kaynağı oluşturma konusunda tecrübeli olan insan kaynakları ihtiyaç duyulan pozisyona en uygun adayı işe alım yapmaktadır.

Memur alımı ve işçi alımı ilanları ile personel alımı yapan Sinanpaşa Belediyesi iş-kur ile ortak bir çalışma yürütmektedir. Sözleşmeli personel alımı da yapan belediye, gerçekleştireceği projeler için ihtiyaç duyulan kısa süreli işçi ihtiyacını da, Geçici İşçi alımı ile gidermektedir. Daimi işçi alımı sürekli ihtiyaç duyulan pozisyonlar için yapılmaktadır. Sözleşmeli Memur alımı içinse KPSS puanına göre başvuruları kabul etmektedir. Sözleşmeli ve Sözleşmesiz alımlar için Belediyenin resmi web sitesinde ki duyuruları takip etmek, Buna göre de iş-kur üzerinden belediyenin vereceği açık pozisyonları takip etmek kritiktir.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Zabıta Memuru
  • Temizlik Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik Görevlisi
  • Park ve Bahçe Elemanı
  • İşçi
  • Arşivci
  • Memur
  • İtfaiye Eri
  • Sağlık Görevlisi

Sinanpaşa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belediyeye iş başvurusu yapabilmek için öncelikle açık pozisyonların insan kaynakları tarafından belirlenmiş olması gerekir. İnsan kaynakları ihtiyaç duyulan pozisyonları belirlediğinde iş ilanlarını resmi web sitesinden , İş-kur üzerinden ve sosyal medya araçları ile duyurmaktadır. Duyurulan ilan detaylarında ihtiyaç duyulan pozisyon, istenilen nitelikler ve başvuru şartları ayrıca belirtilmektedir. Bu sebeple Çalışmak isteyen adaylar belediyenin ”Haberler” bölümünü ara ara kontrol edebilirler. İlanlar yayımlandı ise iş-kur üzerinden yada Belediye başkanlığına giderek iş başvurusu yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/sinanpasa-belediyesi-personel-alimi/

Yorum Yaz