TOGG Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu TOGG Personel alımı yapacak. Yeni kurulan şirkette bir çok açık pozisyon bulunuyor. Yeni bir oluşum olan TOGG Türkiye’nin otomobilini üretecek firma olarak ortaya çıkmıştır. Bir çok firmanın birleşerek gerçekleştirdiği projede çalışmak isteyen adayların başvuruları bekleniyor. İşte TOGG iş ilanları ve TOGG Personel alımı ile ilgili Bilgiler…

TOGG Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu

İmalatı elektrikli olarak üretilecek olan araçların üreticisi olan TOGG bu alanda bir çok araştırma yaparak 2018 yılında kurulmuştur. Dünya’nın eko sistemini bozmayan ve Dünyaya zarar vermeyen araçlar üretmeyi planlayan TOGG firması Protatip aracının suv modellerini tanıtmıştı.

Bu araçların 2022 yılında seri üretime geçmesi planlanıyor. Bu hazırlık aşamasında da bir çok girişimci ve akıllı insanlara ihtiyaç duyuluyor. TOGG bir çok şirketin birleşmesinden doğmuştur. Bunlar Turkcell, Zorlu, Kök Grubu, BMC, Anadolu Grubu ve Türkiye Odalar Borsalar birliğidir. Çalışmalarına hızla devam eden TOGG bu yolda yarar sağlayacak personeller aramaktadır.

Ülkesinin yerli otomobilinin üretim aşamasında katkı sağlamak isteyen adayların önünü açan TOGG bir çok insana istihdam kaynağı olacak gibi gözüküyor. Yeni nesil otomobiller üretmeyi amaçlayan TOGG otomobil sektörüne yeni bir hareketlilik getirecek gibi gözüküyor.

Geliştirdiğimiz elektrikli, bağlantılı yeni nesil otomobiller etrafında oluşturduğumuz ekosistem; şarj altyapısından konum bazlı uygulamalara, diğer akıllı cihazlarla bağlantıdan akıllı park uygulamalarına, üyelik bazlı ulaşım hizmetlerinden otomobilin yazılımını kablosuz güncellemeye kadar yeni birçok hizmeti içerecek ve yaşamımızı kolaylaştıracak.

TOGG Personel Alımı ve İş İlanları

TOGG şirketinin iş imkanı sağlayacağı kesin. Peki hangi meslek gruplarına istihdam sağlayacak sorusunun cevabı bir otomobil üretici firmada hangi meslek grupları var ise tamamının TOGG’da olacağını düşünüyoruz. Kariyer hedefleyen adaylar için kısa bir bilgi vermek gerekirse, yeni bir şirkette işe başlamak kariyer için yapılacak en büyük adımdır. Şirket ile birlikte gelişerek terfi alma fırsatı yakalayabilirsiniz. İnsan kaynakları iş ilanları için başvuran adayların niteliklerine göre mülakat için çağırmaktadır.

Son dönemdeki gelişmeler neticesinde ve fabrikanın yavaş yavaş hizmete açılması ile birlikte işe alım yapılacak pozisyonlarda netleşmiş oldu. Kurulan yeni düzende yapılacak atamalar ve işe alımlar ile şirketin hızla gelişeceği biliniyor. Personel alımı için başvuru yapacak adaylar, hem TOGG şirketini hem de kendilerini geliştirecek fırsatı yakalamış olacaklar. Otomotiv sektöründe tecrübeli adayların dikkatini çeken TOGG iş ilanları sektördeki bir çok aday tarafından incelenmekte.

İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

  • Pazarlama İletişimi
  • Perakende Ağı Eğitmeni
  • Teknik Eğitim
  • Gömülü Yazılım Mühendisi
  • Dağıtım Kanalı ve İş Geliştirme Personeli
  • Servis Kolaylığı Teşhis Elemanı
  • Fiyatlandırma Uzmanı
  • Tasarım Mühendisi

TOGG Personel Alımı ve İş Başvurusu

TOGG personel alımı için yenilikçi bir düşünceye sahip adaylar aramaktadır. Alışılmışın dışında kullanıcı deneyimini geliştirmek isteyen TOGG farklı fikirler sunan ve gelişime açık adaylar aramaktadır. TOGG stratejik olarak Deneyim, Geçmiş Performans, Yetkinlikler, Bilgi/Öğrenme Hevesi, Duygusal İstikrar, Entelektüel Kapasite, Kişiler arası Etkileşim olarak belirlemiştir. Otomobil tamir bakım ve onarımı meslek edinenlerin yanı sıra Güvenlik, Temizlik olarak da personel ihtiyacı oluşacaktır.

TOGG yerli otomobil olmasının yanında akıllara kamu görevi gibi KPSS sınavı ile alım yapılacak mı sorusu geliyor. TOGG resmi web sitesine iş ilanları ile alakalı bir bölüm eklemiş durumda. Buda TOGG sınavsız eleman alımı yapabileceği anlamına gelmekte fakat belki üst yönetim ve yönetici adayları için bir sınav söz konusu olabilir. TOGG Personel alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/togg-personel-alimi/

Yorum Yaz