Üstay İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2023

Üstay İnşaat Yurt dışı ve yurt içindeki projelerinde çalışacak Personel aradığını açıkladı. Üstay insan kaynaklarından yapılan açıklamaya göre Bir çok ülkede işçi alımı yapılacaktır. Üstay İnşaatta çalışmak isteyen adayların Personel alımlarına başvurması gerektiği yönünde açıklamalar yayınlayan Üstay İnşaat mülakatlar yaparak personel alımı yapacak. Üstay İnşaat Personel Alımına İş başvurusu yapmak için detayları anlatıyoruz.

Üstay İnşaat Hakkında

Kurucusu olan Ali H. Üstay kaliteli hizmet referans müşteri anlayışı ile 1971 yılında şirketini kurmuştur. Çalışma prensibi olarak memnun müşteri ilkesi ile hareket eden Üstay İnşaat müşterilerini zamanında yaptığı projelerle sözleşmeye bağlı kalarak müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemiş, memnun ettiği müşterilerin yeniden projelerini yaptıracağı şirket olma yolunda ilerleyerek bugünlere gelmiştir. İyinin daha iyisi var diyerek çalışmalarını bütün ekonomik krizlere rağmen aksatmayan Üstay İnşaat yurt dışında 9 ülkede faaliyetine devem etmektedir. İstihdam konusunda ülkesine faydalı olmak isteyen Üstay, her yıl 15000 personele iş vermekte ve istihdam sağlamaktadır. Yurt dışı müteahhitlik hizmeti ile bir çok ödüle layık görülen Üstay yurt içi ve yurt dışı projelerine benimsediği ilkede çalışacak personeller aramaktadır. Yaptığı işlerin ve projelerinin başarısını çalışanlarına borçlu olduğu bilincinde olmakta ve personellerini mutlu etmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Üstay İnşaat Yurt Dışı Personel Alımları

Yurt dışında çalışacaklara yönelik iş vermekte hevesli şirketlerden birisidir Üstay. Yurt dışında İnşaat işi arayan işçi ve personeller kariyer.net gibi başvurunun çok olduğu yerler yerine iş verenin direkt kendisine gönderebileceğiniz iş başvuru formları için fırsatlar sunmaktayız. İstihdam konusunda ülkemize katkı sağlamayı kendine ilke edinmiş Üstay İnşaatta çalışmak istiyorsanız size vereceğimiz linkteki başvuru formunu doldurarak personel alımlarına kolayca başvuru yapabilirsiniz. Üstay inşaat belkide herkesin bildiği bir firma değildir fakat istihdam konusunda bir çok firmadan daha fazla personel aldığını söyleyebiliriz.

Üstay İnşaat Proje yaptığı Ülkeler ; LİBYA, SUUDI ARABİSTAN, AZERBAYCAN, KAZAKİSTAN, RUSYA, IRAK, İRAN

Üstay İnşaat Personel Alımlarına İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İş başvurusu yapma konusunda kolay firmalardan olan Üstay İnşaat, iş başvurularını ihtiyaç anında çok hızlı dönüş yaparak hızlı işe alma konusunda iyi bir inşaat firmasıdır. Endüstriyel ve Bina inşaatları yapma konusunda usta bir firma olan Üstay İnşaatta çalışmak için çalışmak istediğiniz bölümü ve çalışmak istediğiniz Yurt içi yada Yurt dışında çalışmak istediğiniz ülkeyi belirterek iş başvuru formunuzu iletmeniz gerekmektedir. Personel alımlarına ilişkin zaman zaman açıklama yayınlayan Üstay İnşaat yeni projeler için çalışmak isteyen adayların İş başvurularını beklemektedir. Eğer Üstay İnşaat personel alımlarına başvurmak istiyorsanız Üstay İnşaat İş başvuru formunu doldurmak için Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ustay-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz