Xiaomi CEO’su Lei Jun: Bu Sene Herhangi Bir Mi Mix Modeli Tanıtılmayacak

Birçok Xiaomi hayranı yakın zamanda yeni bir Mi Mix Modeli beklemektedir. Ancak görünen o ki bu yıl için böyle bir bekleyiş içinde olmak boşuna olacak. Bunu biz söylemiyoruz, Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun söylüyor. Lei Jun’un belirttiğine göre 2020 yılında yeni bir Mi Mix modeli tanıtılmayacak.

Üst düzey Xiaomi yöneticisi, birçok Xiaomi hayranı tarafından en çok sorulan üç soru ile ilgili açıklama yaptı ve soruları yanıtladı. Cevaplanan ilk soru, bu yıl yeni bir Mi Mix modelinin tanıtılıp tanıtılmayacağıydı. Bu soruya verdiği cevapta, Mi Mix serisinin son teknoloji yenilikleri beraberinde getirdiğini ve beklentileri karşılayacak bir model geliştirmek için çok çalıştıklarını açıkladı. Yeni bir Mi Mix modelinin piyasaya sürülmesinin biraz zaman alacağı belirtiliyor.

Hayranlar tarafından sıkça sorulan bir diğer soru ise Mi Mix Alpha modelinin ne zaman seri üretime gireceğiydi. Lei Jun bu soruya verdiği cevapta Mi Mix Alpha modelinin bir araştırma modeli olduğunu ve şirket olarak hedeflerine ulaştıklarını açıkladı. Bununla birlikte bu cihazın seri üretiminin oldukça zorlu olduğunu belirtti. Aynı zamanda bu modelin seri üretime girmeyeceğini de söyledi. Bunun yerine yeni nesil Mi Mix modelleri üretmeye odaklandıkları ifade etti.

Xiaomi hayranlarının sorduğu bir diğer soru ise Xiaomi’nin Surge yongalarının geleceği ile ilgiliydi. Şirketin CEO’su bu soruyu da yanıtsız bırakmadı. Lei Jun, bu soruya verdiği cevapta bazı büyük zorluklar ile karşılaştıklarını ve buna rağmen yeni işlemcilerin geliştirilmesini dırdurmadıklarını açıkladı.

Lei Jun, 11 Ağustos tarihindeki 10. yıldönümü etkinliğinde daha fazla soruyu yanıtlayacağını söyledi. Xiaomi’nin düzenleyici bu yıldönümü etkinliğinde yeni ürünlerin de piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Tanıtılması beklenen bir diğer ürün ise amiral gemisi özellikler ile gelecek olan Xiaomi Mi 10 Ultra akıllı telefon modelidir.

“Xiaomi CEO’su Lei Jun: Bu Sene Herhangi Bir Mi Mix Modeli Tanıtılmayacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz