Yaşar Holding Personel Alımı İş İlanları 2023

Yaşar Holding Personel Alımı yaparak istihdama katkı sunmak için harekete geçti. Ülkemizde bir çok sektörde varlığını sürdüren Yaşar Holding, köklü bilgi ve tecrübesi ile çalışmak isteyen adaylara kapılarını açıyor. Bir çok alanda faaliyet yürüten şirket bir çok pozisyonda iş ilanları yayımlamaktadır. Çalışmak isteyen adaylar insan kaynaklarının yayımladığı iş ilanları için iş başvuru formu doldurarak değerlendirmeye alınabilirler. Şirket bulunduğu sektörlerde iş ağını genişletme ve yeni iş alanları bulma gayretindedir. Bu nedenle dönem dönem iş ilanları yayımlayarak açılan pozisyonlara ve ihtiyaç duyulan alanlara personel alımı yapmaktadır. Detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyarak iş başvuru şartları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yaşar Holding

Yaşar Holding birçok şirketi bünyesinde barındıran bir şirketler topluluğudur. Holding olarak 1945 yılında faaliyete geçse de temelleri Cumhuriyetin ilk yıllarına dayanmaktadır. Holdingin temeli 1927 yılında İzmir’de boya satışı ve denizcilik malzemeleri satışına dayanmaktadır. O günlerde satışla başlayan macera bugün Türkiye’nin dört bir yanında devasa şirketler ile karşımıza çıkmaktadır. Başarı bir diğer başarıyı doğurarak şirketler birbirinin zinciri halinde kurulmuş ve gelişmiştir.

Yaşar Topluluğunun Faaliyet alanları yine şirketin ilk temelini oluşturan Boya sektörü olmakla birlikte Gıda ve İçecek, Tarım ve Hayvancılık, Temizlik Kağıtları, Ticaret ve Hizmet sektörleridir. Ana iş kollarında ise Boya, Gıda ve İçecek bulunmaktadır. Şirketin her faaliyet alanlarında hatırı sayılır ve tanınmış bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Boya sektöründe en bilinen markalardan birisi olan Dyo Boya ile hizmet vermektedir.

Gıda sektöründe ise Pınar markası ile karşımıza çıkarken, Pınar adı altında Pınar Süt, Pınar Et, Pınar Su ve Pınar içecek gibi kaliteli markalar ile tüketicilerle buluşmaktadır. Çamlı Yem Besicilik ile Tarım ve Hayvancılık sektöründe yem üretimi, besicilik, Organik Süt ve Organik gübre gibi üretimler yapmaktadır. Temizlik sektöründe ise Viking Kağıt ile tüketicilerle buluşmaktadır.

Ticaret ve Hizmet alanlarında ise bir çok marka ile karşımıza çıkmaktadır. Bu markalar; Altın Yunus Çeşme, Bintur, Desa Elektrik, Desa Enerji, Yadex International GmbH, Yaşar Bilgi İşlem, Yaşar Dış Ticaret olarak faaliyet yürütmektedir. Şirketlerin birçoğu hem yurtiçinde hem yurtdışında faaliyet göstermektedir. Her şirket kendi içerisinde personel statüsü belirlemekte ve iş yüküne bağlı olarak personel sayısı değişmektedir. Bu sebeple Eleman, İşçi ve Yönetici pozisyonlarında istihdam sağlanmaktadır. İş İlanları ve detayları aşağıdadır.

Yaşar Holding Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları holding çatısı altında bulunan her şirket için iş ilanları yayımlamakta ve açık pozisyonları paylaşmaktadır. Şirketin büyüme ivmesi ile atıldığı yeni alanlar ve mevcut çalışan personelin işten çıkması personel alımı için belirleyici unsurdur. Yaşar Holding işe alım konusunda oldukça titiz davranmakla birlikte gelişime ve eğitime büyük önem vermektedir. Oluşturduğu kariyer sitesi ile iş arayışında olan adaylar için ilk tercih edilen şirket olmayı hedeflemektedir. 7500’den fazla personele sahip şirket iş hacmi ile birlikte personel sayısını da arttırmayı hedeflemektedir.

Şirketin Kurumsal Değerleri

 • Önce Tüketici ve Müşteri
 • Operasyonel Mükemmeliyet
 • İnsan Kaynağı
 • Etik Duruş
 • Çevresel ve Sosyal sorumluluklar

Şirket fırsat eşitliliği ilkesine dayalı olarak işe alım yapmaktadır. Din, Dil, Irk, Mezhep ve diğer etnik unsurları ortadan kaldıran bir yönetim anlayışı taşımaktadır. Bu nedenle mülakat aşamasında adayları eşit ve adil koşullarda değerlendirerek en nitelikli ve pozisyona uygun olanları işe alım yapmaya çalışmaktadır. Holding çatısı altında bulunan şirketlerde ilkokul, Orta okul, Lise ve Üniversite mezunları için uygun pozisyonlar bulunabilmektedir.

Adaylarda Aranan Temel Yetkinlikler

 • Kendini Geliştirme
 • Sürekli İyileştirme
 • Harekete Geçme
 • Müşteri Odaklı
 • Yenilikçilik ve İnovasyon Kültürü

İşe Alım Süreci

Kariyer hayatında önemli adımlar atmak isteyen ve işinde geleceğini tasarlamak isteyen adaylar Yaşar Holding çatısı altında kendisine yer bulabilirler. Şirketin adaylardan istediği nitelikler Azim, Farkındalık, Sürdürülebilirlik ve İş-Aile yaşam dengesidir. Şirket çalışanlarının aile yapısına önem vermekte ve işe ayrılan vaktin dışındaki zamanları sosyal ve aile ile uyumlu geçirilmesi taraftarıdır.

İşe alım süreci iş başvuru formunu doldurmakla başlar. Yayımlanan açık pozisyonlardan size en uygun olanını seçerek ilk aşamada özgeçmişimizi göndererek değerlendirilmeye alınmamızı beklememiz gerekmektedir. Değerlendirilen başvurular için olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlanmaktadır. Bunun sonucunda mülakat için çağrılan adaylar ile yetkinlik bazlı mülakat yapılarak işe alımına karar verilmektedir.

Staj Programı

Şirket bünyesinde 4 farklı kuşaktan çalışanlar bulundurmaktadır. Kendi içerisinde çalışanları yaş farklılıklarına göre kategorilere ayırmış olup yönetimi bu şekilde yürütmektedir. En popüler kuşak ise Z kuşağıdır. Şirket gelişim ve bilginin Z kuşağı ile gelişeceğine inanmakta ve bu kapsamda Staj Programları düzenlemektedir. Öğrenciler için düzenlenen program ile Staj yapmak isteyen adaylar iyi bir eğitime tabi tutularak ilerleyen süreçte şirkete kazandırılırlar.

Açık Pozisyonlar

 • Süt Alım Sorumlusu
 • Genel Başvuru (Tüm şirketler için)
 • Kat Görevlisi (Altınyunus)
 • Satış Şefi
 • Satış Temsilcisi
 • Denetçi
 • Depo Sorumlusu
 • Üretim Bakım Teknisyeni
 • Renk Arge Mühendisi
 • Makine Bakım Teknisyeni
 • Depo Uzmanı
 • Yalıtım AR-GE Mühendisi
 • Toz Boya Mühendisi
 • Üretim Ekip Lideri
 • Grafiker
 • Ürün Yöneticisi

Yaşar Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket iş başvuru formu alabilmek için resmi web sitesi içerisinde bir kariyer bölümü oluşturmuştur. Sizlere vereceğimiz başvuru linkine tıklayarak ilgili adıma geçeceksiniz. Şimdi anlatacağımız yöntem ile kolayca başvuru yapabileceksiniz. Yaşar Holding kariyer sitesine girdikten sonra öncelikle kayıt olmamız istenmektedir. İsim soy isim ve mail adresi gibi bilgiler ile onay istemeden kolayca üyelik oluşturup sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra bizden özgeçmiş hazırlamamız istenmektedir. Bu biraz zaman alabilir ancak işe alım sürecine büyük katkı sağlamaktadır.

Özgeçmiş hazırlarken kesinlikle doğru bilgiler vermeniz gerekmektedir. İletişim numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun, çünkü insan kaynakları departmanı sizlere iletişim numaranızdan ulaşacaktır. Özgeçmişinizi oluşturduktan sonra istediğiniz şirketin açık pozisyonuna başvuru yapabilirsiniz. Kariyer fırsatları adımından açık pozisyonları görebilir, ilgili pozisyonlara tıklayarak iş tanımını öğrenebilirsiniz. Daha sonra en aşağıda bulunan Başvur düğmesine tıklayarak hazırlamış olduğunuz özgeçmişi insan kaynaklarına iletmiş olacaksınız. Online başvuru linki; Yaşar Holding İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yasar-holding-personel-alimi/

Yorum Yaz