Ziraat Bank Güvenlik Görevlisi Alımı 2023

Ziraat bank bir çok şubesine Özel Güvenlik Görevlisi alıyor. Ziraat Bankası insan kaynakları yayınladığı iş ilanlarında güvenlik görevlisine ihtiyaç olduğunu bildirdi. Ziraat bank Güvenlik Görevlisi personel alımı için yazımızı okuyabilir, Güvenlik görevlisinde aranan şartları öğrenebilir, Ziraat bankası Güvenlik görevlisi ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hakkında

Osmanlı döneminde tefecilerden yardım alan çiftçilere nazaran kurulan kasalardan sonra çağdaş bir imkan ihtiyacının doğuşu ile kurulan Ziraat bank dünden bugüne bir çok insana fayda sağlamıştır. Günümüzde çağdaş bir hizmet sunan ve müşterilerine kolay kullanım kolaylığı sağlayan banka internet şubesi, Telefon bankacılığı ve mobil şube ile çağdaş hizmet anlayışına ayak uydurmaktadır. Geniş ürün ve hizmet ağı ile kullanıcılarına güzel bir bankacılık deneyimi yaşatan Ziraat katılım bankası dijitalleşme ve teknolojiyi kullanmada gayet başarılı bir grafik çizmektedir. Siber güvenliği ve Özel güvenliği de önemseyen şubelerinin ve müşterilerinin güvenliğini sağlamak için çalışmalar yapmakta ve Özel Güvenlik Görevlileri ile güvenlik önlemleri almaktadır. Buna istinaden de Güvenlik Görevlisi alımı yapmaktadır.

Ziraat bankası İnsan Kaynakları Ve iş İlanları

Gücünü çalışanlardan aldığının bilinci ile hareket eden Ziraat bankası çalışanlarına değer vermektedir. Ziraat bankasında çalışılabilecek bir çok bölüm ve meslek bulunmaktadır. Bu ilanımız da ”Güvenlik Görevlisi İş İlanları” için başvuru yapacak adaylar ile ilgilidir. Sektörde fark yaratmak isteyen ve bankacılık sektörüne yön vermek isteyen Ziraat bankası Türkiye’nin neredeyse bütün illerinde şubeye sahiptir. Bu şubelerde özel güvenlik görevini yerine getirecek personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Ziraat bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Ziraat bankası güvenlik görevlisi iş ilanına başvuru yapacak olan adaylarda aranan bazı özellikler vardır. Özel güvenlik Sertifikası bulunan adaylar için banka güvenliği sağlanması problem oluşturduğundan Silahsız ÖGG sertifikalılar bankalarda güvenlik görevi icra edemezler. Silahlı Özel güvenlik sertifikasına sahip olan adaylar Ziraat bankası Güvenlik Görevlisi için iş başvurusu yapabilirler.

Özel Güvenlik Mesleği İçin Aranan Şartlar

  • Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Ruhsal ve fiziksel sağlığı yerinde olan
  • Mesai saatlerine riayet edebilecek
  • Takım çalışmasına Yatkın
  • Sakin ve sabırlı
  • Güler yüzlü ve doğru iletişim kurabilen
  • Erkek adaylar için Askerlik engeli bulunmayan

Ziraat bankası Güvenlik Görevlisi için başvuracak adaylar Ziraat bankası resmi web sitesinden iş başvuru formunu doldurmaları gerekmekte. Başvuru formlarını dolduran adaylar Ziraat bankası tarafından incelendikten sonra mülakat sınavına tabii tutulup daha sonrasında yine ziraat bankası resmi web sitesinde seçilen adaylar açıklanır. Ziraat bankası Güvenlik Görevlisi alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ziraat-bank-guvenlik-gorevlisi-alimi/

Yorum Yaz