Zorlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2023

Zorlu Holding Personel Alımı iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Bir çok sektörde faaliyet gösteren şirket yeni iş alanları ve genişleyen portföyü için personel alımı yapmaktadır. İnsan kaynakları oluşan açık pozisyonları internet üzerinden aldığı iş başvuru formları ile değerlendirmektedir. Bir çok pozisyonda işe alım yapan Zorlu Holding; iş arayışında olan adayların en çok tercih ettiği şirketlerden birisi konumundadır. Bu ilanımızda Zorlu Holdingin tarihini inceleyerek iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlatacağız… Detaylı bilgi için ilanın devamını okuyabilirsiniz…

Zorlu Holding

Zorlu Holding; Hacı Mehmet Zorlu tarafından Denizli ilinde iki adet dokuma tezgahı ile bugünkü Zorlu Holding’in temellerini atmıştır. Dokuma tezgahı ile başlayan macera bugün gösterdiği bir çok faaliyet alanı ile Holding statüsü ile hizmet vermektedir. Denizli ilinden sonra atılan yeni adımlar ve yapılan yatırımlar ile Mehmet Zorlu iki oğlunu da işe dahil ederek büyümeye devam etti. Trabzon, İstanbul, Bursa gibi şehirlerde üretim ve ihracatlar yaparak büyümeye devam etti. Tekstil sektörünün en bilinen markalarından birisi de bu yıllarda yani 1973 yılında kuruldu.

Holding çeşitli yatırımlar ve farklı iş alanları ile her geçen gün büyüyerek Türkiye’nin en büyük Holding şirketlerinden birisi olmayı başarmıştır. Bulunduğu ve faaliyet gösterdiği alanlarda başarılı olan sektörlere getirdiği yenilikler ile öncü bir kimliğe bürünmüştür. Bir dönem DenizBank‘ı bile satın alarak bankacılık sektöründe varlık göstermiştir. Özellikle tekstil sektöründe yaptığı üretim ile yurtdışına ihracat yapmaya başlayarak ülke ekonomisine büyük katkı sağlamıştır.

Zorlu Holding Bünyesindeki Şirketler

Tekstil

 • TAÇ
 • VALERON
 • LINENS
 • PIERRE CARDIN

Elektronik ve Beyaz Eşya

Enerji Grubu

 • ZORLU ENERJİ
 • ZES
 • ELECTRIP

Gayrimenkul

 • Zorlu Performans Sanatlar Merkezi
 • Zorlu Gayrimenkul
 • Zorlu Center İstanbul

Diğer Faaliyet Alanları

 • Zorlu Faktoring
 • Zorlu Air
 • Zoru Grand Hotel
 • Jules Verne
 • Zorpet

Zorlu Holding Fabrikaları, Üretim tesisleri ve Mağazaları ile hayatımızın bir çok noktasında bize temas etmektedir. Özellikle Vestel ile Elektronik sektöründe eli çok güçlü olmakla birlikte satış rekorları kırılmıştır. Zorlu, toplumsal konularda da hassas davranan ve sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren bir şirkettir. Türkiye’de en çok istihdam yaratan 3 Holdingden biri olmanın yanında en büyük 7 ihracatçı şirketlerden birisidir. Şimdi Zorlu Holding iş ilanlarını inceleyerek başvuru aşamalarını anlatacağız.

Zorlu Holding Personel Alımı İş İlanları

Zorlu Holding ülkemize en çok istihdam katkısı sunan şirketlerden birisidir. Özellikle personel yetiştirme ve sektöre kazandırma konularında özenle çalışmaktadır. Holding özellikle kariyer hayatında daha iyi yerlere gelmek isteyen ve bunu isterken azimle çalışan adayları seçmek için çalışmaktadır. Holdinge bağlı her şirketin insan kaynakları yönetimi tek bir yerden yapılarak her şirket içerisinde aynı kaliteyi oluşturma gayretindedir. Şirket başarının çalışanlarından geldiğinin bilinci ile hem hayallerini Zorlu’da gerçeğe dönüştürmek isteyen hem de şirketi bir ileri noktaya taşımak isteyen adayları işe alım yapmaktadır.

Zorlu Holding İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları işe alım sürecinde en çok dikkat ettiği konulardan birisi de yetkinliktir. Önceliği yetkinlik belirleyerek diğer konularda elemeler yapmaktadır. Şirketin personel kalitesini daha da yükseltmek isteyen insan kaynakları işe alım sürecinde başvuru yapan adayları eşit şartlarda ve etik koşullarda değerlendirerek mülakat yapmaktadır. Mülakat aşamasında Genel yetenek Testi, Kişilik envanteri uygulaması ve Mesleki yeterlilik testleri yapılmaktadır. Başvuru yapacak adaylarda aranan kriterler şu şekildedir; Sonuç Odaklılık, Müşteri Odaklılık, Esneklik ve Değişime Uyum, Yaratıcılık, Ekip Çalışması, İş Birliği, İletişim.

Staj İmkanları; Zorlu Holding 26 Binden fazla çalışana ev sahipliği yapmaktadır. Çalışan sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun yanında staj olanakları ile öğrencilere de ev sahipliği yapmaktadır. Yeni mezun adayları tam zamanlı işe alım yaparken öğrenciler içinde staj başvurularını açarak kariyerlerini iyi bir şirkette devam ettirme şansı tanımaktadır. Okul ve iş sezonlarına göre farklı tarihlerde açılan staj tarihleri şirketin resmi web sitesinden duyurulmaktadır.

Açık Pozisyonlar
Zorlu Holding  –  Bilgi Teknolojileri  –  Tam zamanlı
IT Specialist (SAP-MM)  Zorlu Holding  –  Bilgi Teknolojileri  –  Tam zamanlı
Yazılım Geliştirme Müdürü – Zorlu Holding  –  Bilgi Teknolojileri  –  Tam zamanlı
Sistem Mimarileri Operasyon Müdürü – Zorlu Holding  –  Bilgi Teknolojileri  –  Tam zamanlı
Bilgi Teknolojileri Finansal Süreçler Sorumlusu  Zorlu Holding  –  Bilgi Teknolojileri  –  Tam zamanlı
Kıdemli Bilgi Teknolojileri Test Otomasyon Uzmanı – Zorlu Holding  –  Bilgi Teknolojileri  –  Tam zamanlı

Zorlu Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu için açık pozisyonları inceleyerek size uygun bir pozisyon bulunduğundan emin olmanız önemlidir. Yukarıda ki bulunan açık pozisyonların yanında zaman zaman açılan pozisyonlar güncel olarak paylaşılmaktadır. Bu nedenle açık pozisyonları dönem dönem kontrol etmeniz önem taşımaktadır. İş başvurusu yapmak için Zorlu Holding’in oluşturduğu kariyer sitesini kullanacağız. Zorlu Holding İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada üyelik açıyoruz. Üyelik açtıktan sonra Özgeçmiş oluşturarak CV hazırlıyoruz. Hazırlığımızı tamamladıktan sonra web sitesinde bulunan ”Kariyer Fırsatları” adımına tıklayarak açık pozisyonlardan dilediğinizin başvur butonuna tıklayarak kolayca İnsan kaynaklarına özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/zorlu-holding-personel-alimi-is-ilanlari/

Yorum Yaz