A101 Personel Alımı ve İş İlanları 2023

A101 personel alımı için iş ilanları yayımlayarak işe alım yapıyor! Türkiye’nin lider market zincirinden birisi olan A101 Mağazacılık, ekonomiye katkısının yanında istihdama da büyük bir katkı sağlamaktadır. Yeni mağazaları ve mevcut mağazaları için iş ilanları yayımlayarak, çalışmak isteyen adayların iş başvuru formu doldurmalarını bekliyor. A101 Firmasına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, firma hakkında detaylı bilgi edinerek nasıl iş başvurusu yapabileceğini öğrenebilirler…

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş

Kaliteli ürünleri ucuz fiyata satmayı hedefleyerek kurulan A101 bugün neredeyse herkesin mahallesinde bulunan bir market haline geldi. Bir çok marketinin yanında bir o kadarda istihdam sağlayan A101 rakip firmalara göre market sayısında bir adım önde gibi gözüküyor.

Türkiye’nin 81 ilinde bulunan A101 neredeyse müşterilerinin her gün uğradığı bir market haline geldi. Her gün ev ihtiyaçlarını karşılayan binlerce ev hanımının yanında işten eve dönen bay ve bayanlarda A101 i uğrak noktası olarak görmekte. Müşterilerinin mağazaya gelerek alışveriş yapmasının yanı sıra müşterilerine web sitesinden de alış veriş yapma imkanı sunmaktadır.

Son dönemde mağazaların yanı sıra web sitesi ve uygulaması üzerinden de siparişler almaya başlamıştır. Bununla birlikte çalışan personel sayısı da artmaya başlamıştır. A101 Kapıda uygulaması üzerinden verilen siparişler, lokasyona en yakın mağaza ekranına düşerek, çalışanın siparişleri hazırlaması ile birlikte kurye aracılığı ile istenilen saatler arasında tüketici ile buluşturmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden mağazalarında olmayan fakat depolarında siparişlere yönelik teslimatları kargo aracılığı ile yapmaktadır. Yani herhangi bir online alış veriş sitesi gibi a101 üzerinden de sipariş verebilir kargo ile teslimat sağlayabilirsiniz.

Her hafta yayınladığı Aktüel katalog ürünleri ile tüketicilerine müthiş indirimli ürünler Sunan A101 indirimli ürünlerde yok satan bir mağaza haline gelmektedir. A101 hangi departmanlara Personel Alımı Yapıyor ? İşte bunun cevabı; Şoför, Mali işler, Muhasebe, Mağaza Sorumlusu, Finans, İdari işler, Satın alma, Reyon görevlisi, Kasiyer.

A101 Personel Alımı ve İş ilanları

Türkiye’nin birçok ilinde mağazaları ile hizmet veren A101 Firması bugün 11.000’den fazla mağazaya 60.000’den fazla personele sahiptir. Yeni mahalleler ve ilçelerde uygun alanlar tespit ettikçe yeni mağaza açmaya devam etmektedir. Bu bağlamda mevcut ve yeni mağazaları için personel alımı yapmaktadır.

A101 de çalışmak isteyen adaylar neredeyse her gün artmakta. Çalışmak isteyenlerin belki de en uğrak yeri gibi durmaktadır. Neredeyse A101 den alış veriş yapmamış birisine çok az rastlanır. A101 işe alım süreçlerinde başvurmak istediğiniz mahalledeki mağazasındaki eleman açığına göre personel almaktadır.

Ev hanımlarının da çalışmak için tercih ettiği mağazalar arasında bulunan A101 Bayanların kasiyer mesleğini en çok icra ettiği firmalardan birisidir. Bayanların yanında erkeklerinde tercih ettiği firmalardan birisi olan A101 müşterilerine Gıda, Teknoloji, Bakım ürünleri, Temizlik ürünleri gibi ürünler sunmaktadır.

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları firmanın kaliteli hizmet sunabilmesi için her zaman nitelikli adayları bünyesine katmayı hedeflemektedir. Ancak bazı pozisyonlarda personel yetiştirmek ve yetkin bir ekip oluşturmak için tecrübesiz adayları da işe alım yapabilmektedir. Genellikle mağazalar içerisinde bulunan pozisyonlar için geçerli olmaktadır.

Terfi şansı bulunduğu için A101 kariyer hedefleyebileceğiniz firmalardandır. Reyon düzenleme ve eksilen ürünlerin yerini doldurmak ile başlayacağınız kariyer hayatınız, kasa bölümüne geçerek kasiyerlik yapmakla devam eder. Sonrasında mağaza müdür yardımcısı ve mağaza müdürü pozisyonlarına kadar terfi fırsatını performansınızla değerlendirerek ile kariyer yapabilirsiniz.

İş İlanları ve Kariyer

İş İlanları için açık pozisyonlar şu şekilde olmaktadır; Kasiyer, Paketleme Elemanı, Reyon Görevlisi, Temizlik Personeli, Şoför, Kurye ve çeşitli bilişim pozisyonları mevcuttur. A101 çalışan personellerini performansına göre değerlendirerek ödüllendirmektedir. Eğitim ve Gelişim içinde personelleri ile ilgili olan şirket, iyi performans gösteren çalışanlarını terfi vererek Mağaza Müdürü, Mağaza sorumlusu gibi pozisyonlarda kariyer yapmasına olanak sağlamaktadır. Buna göre A101 Firması İş İlanları ve Çalışabileceğiniz Pozisyonlar şu şekilde olabilmektedir;

 • Kasiyer
 • Mağaza Sorumlusu
 • Mağaza Müdürü
 • Depo Elemanı
 • Sevkiyat Elemanı
 • Fabrika İşçisi
 • Şoför
 • Kurye
 • Nakliye Elemanı
 • İnsan Kaynakları Personeli
 • Muhasebe Elemanı
 • Mobil Uygulama Geliştirici

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

A101 İnsan kaynakları her gün yüzlerce mağazasına personel alımı yapmaktadır. A101 personel alımına iş başvurusu yapmak için iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. A101 İş başvuru Formunu nasıl doldurabilirim? A101 e nasıl iş başvurusu yapabilirim? A101 personel alımı yapan mağazalar hangileri? gibi soruların cevabını veriyoruz… Size vereceğimiz A101 İş başvuru linkinde belirtilen alanları doldurmanız gerekiyor.

Bu standart isim soy isim gibi kişisel verilerdir. İş başvuru formunda çalışmak istediğiniz şehri seçmeniz gerekiyor. Eğer evinize yakın bir A101 mağazasında çalışmak istiyorsanız İş başvuru formunu doldururken İlçe seçmeniz gerekmektedir. Kişisel verileri koruma kanunu kapsamında A101 iş başvuru formunu doldururken kişisel verilerini kendi isteğinizle aktardığınızı kabul etmeniz gerekmektedir.

İş başvuru formunu doldurduktan sonra A101 insan kaynaklarına ulaşan başvuru formunuz incelenir. Uygun bulunmanız halinde A101 insan kaynakları sizi arayarak iletişime geçer ve çalışmak istediğiniz mağazaya yönlendirerek Mağaza sorumlusu ile görüşmenizi sağlar. Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra A101 de çalışmaya başlayabilirsiniz. A101 personel alımı için online başvuru linki; A101 iş başvuru formu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/a101-personel-alimi/

Yorum Yaz