Ayedaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ayedaş yeni iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Hizmet bölgesindeki eleman ihtiyacını karşılamak isteyen Elektrik dağıtım şirketi başvuruları kabul etmeye başladı. Sabancı Holding çatısı altında bulunan İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş şirketinin iş ilanlarına sitemizden ulaşabilir, başvuru formu doldurabilir, şirket hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için ilanımızın yazımızın devamını okuyunuz…

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş (AYEDAŞ)

AYEDAŞ şirketi elektrik sektörünün özelleştirilmeye başlanması ise ihaleye giren Sabancı Holding tarafından kurulmuş ve ihalelerin kazanılması ile birlikte 2013 yılında faaliyetine başlamıştır. Ayedaş Elektrik dağıtım şirketinin hizmetleri arasında dağıtım, inşa, bakım ve işletme faaliyetleri bulunmaktadır. Elektriği İstanbul’un Anadolu yakasında yaşayan yaklaşık 5 milyon insana kesintisiz ve kaliteli bir şekilde dağıtma gayreti gütmektedir.

Ayedaş elektrik dağıtım şirketi dünyada ve sektörde olan ve olacak değişiklikleri düşünerek sürekli geleceğe yatırım yapmakta ve geleceğe kendisini hazırlamaktadır. Teknolojinin getirdiği yenilikleri hizmetlerinde uygulayan ve kalitesini her zaman bir yukarı taşıma gayretinde olan şirketin bu denli geleceği düşünmesinin Sabancı Holding çatısı altında bulunmasından kaynaklı olduğunu düşünüyoruz.

Ayedaş hizmete başladığı ilk günden itibaren yatırım yapmaya başlamıştır. Yaptığı her işte heyecan ve coşku yaşayan ve yaşatan şirket çalışanlarına değer veren ve çalışanlarının eğitim ve gelişim durumunu takip ederek, performans bakımından değerlendirmeler sonucu ödüllendirerek sektörde çalışan bazında başarılı şirketler arasında olmayı da hedeflemiştir. Bu doğrultuda zaman zaman iş ilanları yayımlayan şirket istihdam etmek üzere yeni yayımladığı iş ilanlarına başvuruları kabul etmeye başlamıştır.

Ayedaş Personel Alımı ve İş İlanları

Enerji ve Elektrik sektöründeki konumu ile Türkiye’nin kalbi olan istanbul’a hizmet veren AYEDAŞ şirketi deneyimli çalışanları ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir. Geniş iş ağında yönetim ve hizmet bakımından her zaman kaliteyi düşünen şirket bu bağlamda çeşitli pozisyonlarda deneyimli ve deneyimsiz adayları işe alım yapmaktadır. Başvuru yapan adaylar değerlendirilerek Ayedaş şirketine kazandırılmayı hedeflemektedir.

Uygun işe uygun insan anlayışı ile çalışmalarına devam eden Ayedaş İnsan Kaynakları işe alım sürecinde Kişilik Envanteri, Değerlendirme Merkezi ve çeşitli pozisyonlar için uygulamalı Vaka Çalışması ile işe alım yapmaktadır. Sabancı Holding akademisi tarafından da takip edilen başvurular başvurulan pozisyona uygun bulunulmaması halinde uygun pozisyon aranarak veri tabanında başvuruları saklamaktadır.

Sabancı holding bünyesinde bulunan EnerjiSA şirketine bağlı olan Ayedaş şirketine yapacağınız başvurular EnerjiSA şirketi içinde değerlendirilmektedir. Buda işe alım oranınızı bir hayli yükseltmektedir. Bu nedenle iş başvurusunu detaylı bir şekilde iletmeniz sizin adınıza iyi olacaktır. İş ilanları çeşitli kariyer sitelerinde yayımlanmasına rağmen en etkili başvuru yöntemi sabancı akademiden yapılan başvurulardır. Bu bağlamda sabancı holding üzerinden Ayedaş insan kaynaklarına nasıl iş başvurusu yapılır onu anlatacağız. Öncelikle kariyer yapmak isteyen adaylar için açık iş ilanlarını ve Güncel Açık pozisyonları belirtelim.

Ayedaş Güncel İş İlanları
  • Sayaç Okuma Elemanı
  • Dağıtım Elemanı
  • Montaj Elemanı
  • Satış Yetkilisi
  • Kurumsal Müşteri Temsilcisi
  • Gişe Görevlisi
  • Endüstri Mühendisi
  • Örme Direk Ustası

Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

İşe girebilmenin en iyi yolu başvuru sürecinde doğru adımlar atmaktır. Özgeçmişinizden başlayarak başvuru formunuzu ilettiğiniz sürece kadar doğru olanı yapmak işe alınma oranınıza katkı sağlayacaktır. Bu sebeple öncelikle her detayı içeren bir CV hazırlamanız gerekmektedir. Bir sonraki adım çalışmak istediğiniz şirkete nasıl başvuru formunuzu ileteceğinizdir. Öncelikle organik başvuru yapmamız gerekiyor. Organik nedir ? İnternet üzerindeki bir çok kariyer sitelerinden sıyrılıyoruz. Bu sitelerde ilanlar görmüş iseniz öncelikle ilgili şirket kendi resmi sitesinden başvuru formu kabul ediyor mu buna bakmalıyız. Bu şirketlerden biriside Sabancı Holdinge bağlı olan Ayedaş Elektrik Dağıtım şirketidir. İş başvurusu yapmak için başvuru linki; Ayedaş İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ayedas-personel-alimi/

Yorum Yaz