Adıyaman Besni Belediyesi Personel Alımı 2023

Besni Belediyesi Personel Alımı ile ilgili detaylı bilgiler vererek, nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi inceleyeceğiz. Besni Belediyesi İş İlanları yayımlayarak dönem dönem Personel Alımı yapmaktadır. Personel alımları Memur, İşçi, Eleman, Zabıta ve Güvenlik görevlisi gibi pozisyonlarda olabilmektedir. Besni Belediyesi Adıyaman ilinin ilçe belediyelerinden birisidir. Besni’nin tarihi, iş ilanları ve kamu ilanları için okumaya devam edin…

Besni Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Adıyaman ilinin ilçesi olan Besni çok eski yaşam alanlarından birisidir. Milattan önce 5000 yılına kadar uzanan tarihi ile birçok uygarlığa ev sahibi yapmıştır. Eski yıllarda Türkiye’deki diğer illerden bazılarına bağlı halde yönetilen Besni, 1954 yılında Adıyaman ilçelerinden birisi olmuştur. Besni ilçesinin nüfusu bugün 78.000’e dayanmıştır.

Adıyaman Besni Belediyesi, Besni’de yaşayan halkın sosyal yaşamını planlamak, kültürel mirasları korumak, ihtiyaç duyulan hizmetleri karşılamak, projeler geliştirerek modern bir Besni yaratmak için çalışmaktadır. Belediye ilçenin Ekonomik yapısını güçlendirmek için çeşitli çalışmalar yapmakta aynı zamanda istihdama katkı sağlamaktadır.

Adıyaman Besni Belediyesi İş İlanları

İş İlanları dönem dönem belediyenin insan kaynakları tarafından ihtiyaç duyulan zamanlarda yayımlanmaktadır. Belediyenin ihtiyaçlarını belirleyen insan kaynakları yapılan veya yapılacak projelere ilişkin personel sayısında planlamalar yaparak işe alım yapmaktadır. Kariyer gelişimi için çalışanlarına eğitimler vererek Besni halkının daha iyi hizmet almasını sağlamaktadır. Belediye hem kamu genelinde hem de özel olarak Personel Alımı yapmaktadır. Belediye bünyesinde çalışabilecek bir çok pozisyon vardır. Aşağıda paylaştığımız pozisyonların yanı sıra zaman belediyenin uzmanı olmadığı alanlarda dönemsel personel alımı yaparak ihtiyacını giderebilmektedir.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Memur
  • İşçi
  • Çaycı
  • Temizlikçi
  • Güvenlik Görevlisi
  • Zabıta
  • Bahçıvan
  • Düz Memur
  • Mevsimlik İşçi

Besni Belediyesi İşçi Alımı

Belediye İşçi alımı için dönem dönem yayımladığı iş ilanları mevsimlik yada daimi olabilmektedir. Genellikle ilkokul ve üstü mezuniyeti olan adaylar tercih edilmektedir. İşçi alımı mesleki anlamda veya vasıfsız olarak yapılabilmektedir. İşçi alımı ilanları Belediye’nin yapacağı projelerde planlanan personel sayısına göre arttırılmaktadır. İşçi alımı için Belediye İş-kur üzerinden ilan yayımlamakta ve İş-kur ile iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Belediye aynı zamanda TYP ile işçi alımı yapabilmektedir.

Besni Belediyesi Memur Alımı

Memur alımı hem atama ile hem de yıl içerisinde bilgili çalışan gerektiren konular için yapılabilmektedir. Memur alım şartları içerisinde KPSS puanı esas alınmaktadır. Memur olmak isteyen adaylar belirli kriterleri karşılamak şartı ile ilanlara başvurabilmektedir. Hem düz memur hem de meslek bilgisi olan adaylar için ilanlar yayımlanabilmektedir. İlan yayımlanacağı zaman detayları ile birlikte hem Besni Belediyesi resmi web sitesinde hem de iş-kur özelinde pozisyonlar açılmaktadır.

Besni Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak için öncelikle açık pozisyon yayımlanıp yayımlanmadığını belediyenin resmi web sitesinden ve İş-kur üzerinden kontrol etmeniz gerekmektedir. Açık pozisyon oluşmuşsa başvurular İş-kur üzerinden yapılabilmektedir. Yayımlanan ilanların detayında başvuru şartları ve kriterleri belirtilmektedir. Yeni iş ilanı oluştuğu zaman ve İş başvuru formu açıldığı zaman sizinle buradan paylaşacağız. Yine de açık pozisyon var mı diye İş-kur resmi web sitesine giderek üyeliğinizi açıp arama bölümüne Besni yazabilir, böylelikle Besni İş İlanları ile birlikte belediyenin açık pozisyonu var mı diye kontrol ederek İş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/besni-belediyesi-personel-alimi/

Yorum Yazın