Erpiliç Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Erpiliç Personel Alımı yapmak için iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Erpiliç bir çok pozisyonda iş ilanı yayımladı. Erpiliç firmasında çalışmak isteyen adaylar açık pozisyonlar için özgeçmiş göndererek iş başvurusu yapabilirler. Bir çok pozisyonu içerisinde bulunduran Firma, farklı departmanlarda deneyimli ve deneyimsiz adaylara ihtiyaç duymaktadır. Bu ilanımızda Erpiliç şirketi hakkında detaylı bilgi edinerek nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz… İncelemek için ilanımızın devamını okuyunuz…

Erpiliç – Her Piliç Er Piliç Değildir

Şirket Türkiye’nin Avrupa’ya açılan ve lider şirketlerden birisi olma vizyonu ile 1969 yılında kurulmuştur. 200 civciv ile başlanılan üretim sürecinden sonra yakalanan kalite ile talep artarak devam etmiştir. Şirket sırası ile civciv şirketi, yem şirketi ve kesim fabrikaları ile büyümeye devam etmiştir. Teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanarak yapılan AR-GE çalışmaları ile tüketicilerin bir numaralı tercihi olma yolunda emin adımlar atılmıştır.

Gıda üretiminin gerektirdiği bütün sertifikalara sahip olan Erpiliç ”Helal Kesim” sertifikasına da sahiptir. İlk hedeflerinden birisi olan İhracat hamlesi de ön onaylı sertifika ile sabittir. Sağlıklı beslenmek isteyenler için tesislerinde son teknoloji cihazları kullanan Erpiliç; İnsana ve Teknolojiye yaptığı yatırımlar ile pazar payını her geçen gün arttırmaktadır.

Türkiye’de en büyük 500 sanayi kuruluşları içerisinde girmeyi başaran Erpiliç, sağladığı ürünlerin yanında istihdam kaynağı da olmaktadır. Üretim tesisleri ve fabrikalarda iş imkanı sağlamanın yanı sıra, Türkiye’de neredeyse her ilde verdiği bayilikler ile bir çok insana iş kaynağı yaratmaktadır. ” Her Piliç Erpiliç Değildir” Sloganı ile faaliyet yürüten Erpiliç bu slogan ile kaliteli üretimin altını çizmektedir.

Erpiliç Personel Alımı ve İş İlanları

Personel Alımı için insan kaynakları aracılığı ile açık olan pozisyonlar paylaşmaktadır. Açılan pozisyonlar yeni iş alanları için veya genişleyen iş hacmi için olabilmekle birlikte emekli olan veya farklı sebeplerden işten çıkan personel yerine olabilmektedir. Erpiliç çalışanlarını önemseyen, eğiten ve geliştiren bir yapıdadır. Teknolojiye yatırımın yanı sıra insana da yatırım yaparak hem iş kalitesini hem üretim kapasitesini olumlu şekilde arttırmaktadır.

Tavuk şirketi birçok pozisyonda iş olanağı sağlamaktadır. İş olanakları bölge müdürlüklerinde, Kesimhanelerde, Üretim tesislerinde ve bayiliklerde sağlanmaktadır. İşe alım süreci insan kaynaklarının başvuran adayların CV’lerini incelemekle başlamaktadır. İncelenen özgeçmişler uygun görülen adayların mülakat görüşmesine çağrılması ile devam etmektedir. Mülakat sonucu işe uygun görülen adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Üretim Tesisleri ve Kesimhaneler

 • Göynük Kesimhane
 • Bolu Kesimhane
 • Göynük Damıtma Tesisi
 • Bolu Damıtma Tesisi
 • Kuluçka Tesisleri
 • Göynük Yem Fabrikası
 • Bolu Yem Fabrikası
 • Dedeler Tesisi

Piliç ile ilgili bütün donanımlara sahip olarak, üretimden büyütmeye ve işleyip dağıtıma kadar bütün süreçleri Erpiliç yönetmektedir. Bunun yanında Tesisler ve iş ağı içerisinde bir çok pozisyonu doğurmaktadır. Gıda mühendisi, Ziraat mühendisi gibi pozisyonlar bulunurken, fabrika elemanı ve Üretim işçisi gibi çeşitli ve ucu açık pozisyonlara da yer vermektedir. İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar var ise mesleki yönden başvuru yapabilir yok ise Genel Başvuru adı altında uygun olacağını düşünülen pozisyonlar için başvuru yapabilmektedir.

Güncel İş İlanları
 • Genel Başvuru
 • Veteriner Hekim
 • Bolu Tesisi Genel Başvuru
 • Bolu Damızlık Tesisi Genel Başvuru
 • Dedeler Tesisi Genel Başvuru
 • Göynük Damızlık Tesisi Genel Başvuru
 • Göynük Yem Fabrikası Tesisi Genel Başvuru
 • Gıda Mühendisi
 • Ziraat Mühendisi
 • Gıda Teknikeri

Staj başvurusu içinde kapılarını açık tutmaktadır. İlgili bölümlerde okuyan öğrenciler Erpiliç tesislerinde staj yaparak iş hayatına hazırlanabilirler. Şirket başarılı bulduğu öğrencileri mezuniyet sonunda bünyesine kazandırarak kariyer yapmalarına olanak sağlamaktadır. Aşağıda anlatacağımız iş başvurusu yöntemi ile staj başvurusu da yapabilirsiniz. İş Başvurusu yapmak şu şekildedir;

Erpiliç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapabileceğiniz şirketlerden birisi olan Erpiliç adayları yormadan kolayca başvuru yapma imkanı tanıyor. Kariyer siteleri ile paylaşılan açık pozisyonların yanında resmi web sitesinde oluşturduğu iş başvuru formu sayesinde kolayca başvuruları kabul etmektedir. Başvuru yapmak için Erpiliç İş Başvurusu linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada Kariyer bölümüne tıklıyoruz. Kariyer bölümünde yukarıda ki açık pozisyonlardan istediğinizi seçerek önceden hazırladığınız özgeçmiş formunu pdf veya word dosyası olarak yükleyerek gönder butonuna tıklıyorsunuz. İnsan kaynakları 14 gün içerisinde başvurunuza dönüş yaparak olumlu yada olumsuz sonuçlandıracaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/erpilic-personel-alimi/

Yorum Yaz