Özgüllü Süt Personel Alımı İş İlanları 2023

Özgüllü Süt Personel Alımı yapmak için iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Süt fabrikaları içerisinde saygın bir konuma sahip olan Özgüllü süt fabrikalarında ve üretim tesislerinde çalışabilecek işçi alımı yapacak. Şirket Süt ve süt ürünleri üzerinde hizmet vermekte olup bir çok satış mağazasında kendisine yer bulmaktadır. İş başvurusu yapmadan önce öncelikle şirketin kuruluş tarihi ve değerlerine değinerek nasıl başvuru yapmamız gerektiğini anlatacağız…

Özgüllü Süt Mamülleri Ltd. Şti.

Sakarya ilimizde kurulan fabrikası ile faaliyetlerine başlayan Özgüllü Süt 1958 yılından beri hizmet vermektedir. Kurucusu olan Zaim GÜLLÜ tarafından kurulan şirket markasını kurucusunun soy adından almaktadır. Kurulduğu günden itibaren yeniliğe, değişime ve gelişime önem vermekte ve teknolojiye ayak uydurmaya çalışmaktadır. Zaim bey oğlunu yönetim kurulu başkanlığına getirerek gençleşme ve dinamizm kazandırmak adına büyük bir adım atmıştır.

Özgüllü Süt gerekli bütün belgeler ile birlikte tüketicilere hizmet vermektedir. Sahip olduğu sertifikalar içerisinde Helal Sertifikası, TSE Belgesi ve Gıda Güvenliği yönetim sistemi ile yasalara uygun hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetini yönetim anlayışı içerisinde ilk sıraya koyan şirket ürettiği ürünler içerisinde en büyük önemi lezzetine vermektedir. ”Lezzeti Hiç Bitmez” sloganı ile kuruluşundan itibaren lezzetli, kaliteli ve hesaplı ürünler ile tüketicilerle buluşmaktadır.

Şirket  20.000 m2’lik arazinin üzerine kurulu fabrika ve üretim tesisi ile modern şartlara uygun üretim yapmaktadır. Özgüllü Süt mamullerinin yanı sıra anlaşmalı bazı satış mağazaları içinde üretim yapmaktadır. Sakarya’da başlayan macera bugün Tüm Türkiye’ye yayılmış ve hizmet verebilir duruma gelmiştir. Bugün 16 Bölge Müdürlüğü ve 12 ilde cep depoları ile birlikte 300 araçlık filo ile hizmet vermektedir.

Özgüllü Süt Personel Alımı İş İlanları

İnsan kaynakları işe alım yapabilmek için dönem dönem online başvuru kanalını açmaktadır. Özgüllü Bölge Müdürlükleri ve Özgüllü Süt fabrikası için yayımlanan iş ilanları insan kaynakları tarafından takip edilerek iş başvurusu yapan adaylar değerlendirilir. Fırsat eşitliliği çerçevesinde işe alım sürecinde adaylar eşit şartlarda değerlendirilmektedir. Başvuru yapacak adaylar için ilkokul, orta okul ve üniversite mezunlarına iş fırsatları sunulmaktadır. Şirket yetkinlik bazlı mülakatlar yaparak işe alım yapmaktadır.

İş imkanları bölge müdürlükleri, Süt fabrikası, Üretim tesisleri ve Cep Depo noktalarında sağlanmaktadır. Bir çok pozisyonda işe alım yapılırken en çok tercih edilen çalışma yeri ise Süt Fabrikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye İş hukuku yasalarına göre çalışanların tüm hakları yasalara uygun şekilde temin edilmektedir. İş imkanı ayrıca öğrencilere de Staj olanağı olarak sağlanmaktadır. Staj başvurularını da değerlendiren şirket staj sonunda iyi performans gösteren öğrencileri kadroya alabilmektedir.

İş İmkanı Sağlanan Bölgeler
 • ADAPAZARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • BAĞCILAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • BOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • ÇORLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • DÜZCE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • İZMİT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • MEGA CENTER BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • ÜMRANİYE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • YALOVA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 • ZONGULDAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Bölge müdürlükleri içerisinde sağlanan iş pozisyonları Muhasebe, İnsan kaynakları, Temizlik, Şoför, Satın alma, Satış destek, Satış pazarlama birimleri olurken Özgüllü Süt fabrikalarında ise Üretim Elemanı, Fabrika işçisi, Güvenlik Görevlisi, Şoför, Depo sorumlusu gibi pozisyonlarda istihdam yapılmaktadır. Başvuru aşaması çok basit olmakla birlikte olumlu değerlendirilebileceğiniz şirketlerden bir tanesidir. İş Başvuru yapmak şu şekildedir;

Özgüllü Süt İş Başvurusu

Özgüllü Süt Fabrikası için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar öncelikle bir word dosyasında özgeçmişini hazırlamalıdır. Şirketin insan kaynakları için web sitesinde ayırdığı bölümde CV’nizi karşı tarafa yüklemeniz istenir. Sadece isim soy isim ve telefon bilgileri ile birlikte hazırlamış olduğunuz özgeçmiş formunu yüklemeniz başvuru için yeterli olacaktır. Özgeçmişinizde geçmişte çalışmış olduğunuz şirketlerden ve yapmış olduğunuz işlerden bahsetmeniz çok önemlidir. Bu nedenle dolgun bir özgeçmiş hazırlamanız ve doğru bilgiler yazmanız gereklidir. Sizlere vereceğimiz iş başvuru linki ile başvurunuzu kolayca Özgüllü Süt fabrikasına veya bölge müdürlüklerine iletebilirsiniz. Online Başvuru linki; Özgüllü Süt İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ozgullu-sut-personel-alimi-is-ilanlari/

Yorum Yaz