Jolly Tur Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Jolly Tur Personel Alımı ve İş ilanlarının yayımlandığı ilan burada. Turizm sektörünün lider firmalarından olan Jolly Tur Personel Alımı yapacak. Jolly tur iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz ilanımızda hangi departmanlara personel alımı yapıldığını öğrenebilir açık pozisyonları görebilir ve Jolly tur ofislerinde çalışmak için iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi

Dünya tatil merkezlerinin vazgeçilmez aracısı olan Jolly Tur tatilcilere kolay ve ucuz tatil yapmanın yollarını bulmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışındaki Turizm merkezlerinde Jolly Tur bünyesinde olan ve Jolly tur anlaşmalı olan otellere Tatilciler için aracı olarak ulaşım, konaklama, seyahat gibi olanaklar sunarak tatillerini gerçekleştirmeye yardımcı olmaktadır. Jolly Tur şirketinin amacı insanları tatile göndererek yaz veya kış döneminde tatil yapmak isteyen insanların ilk tercihi olmayı hedeflemektedir.

Teknolojinin her geçen gün değiştiğinin ve geliştiğinin farkında olan Jolly, değişen dünyanın her adımına uyum sağlamaya çalışarak yenilikçi bir misyon ile faaliyet yürütmektedir. Yaptığı başarılı tatil organizasyonları ile 2010 dan bu yana bir çok ödül kazanan Jolly Tur amacından sapmayarak tekrar eden ödüller ve gelişen hizmeti ile otel misafirlerinin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Tatilcilerin ve çalışanların 1 numaralı tercihi olmayı hedefleyen Jolly İş hacmini genişletmek amacıyla personel alımı yapmaktadır.

Jolly Tur Personel Alımı ve İş İlanları

Jolly Tur insan kaynaklarının yayınladığı iş ilanında Jolly Tur merkez ofisler ve Jolly tur seyahat acentelerine eleman alımı yapılacak. Aynı zamanda kurumsal müşterilere hitap eden Jolly Mice, Jolly Kurumsal firmalarına da personel alımı yapılacak. Jolly tur ekip çalışmasına önem veren ve işe yeni başlangıç yapan ya da mevcut çalışanlarına akademik eğitimler vererek işlerinde uzmanlaşmalarını sağlamaktadır.

İş olanakları şube ofisler ve merkez ofislerde sağlanmaktadır. Oryantasyon eğitimi işe yeni başlayan personeller için işin gidişatını ve kurum kültürünü benimsemeleri açısından önemlidir. Turizm sektöründe kariyer hedefi olan adaylar için Jolly tur bilgi ve becerisine göre personelleri yönetimsel anlamda da değerlendirmektedir. Personellerine sabit maaş yanında prim ile de ödüllendiren jolly iş pozisyonuna göre primler verebilmektedir.

İşe Alım Yapılan Açık pozisyonlar

  • Tur Rehberi
  • Stratejik Planlama Ve İş Geliştirme
  • İçerik Editörü
  • Yurtdışı ve Cruise Birimi Seyahat Danışmanı
  • Çağrı Merkezi Seyahat Danışmanı
  • Yurtdışı Operasyon Görevlisi
  • Dijital Pazarlama Uzmanı
  • İç Denetim ve Uyum Uzmanı
  • Çağrı merkezi
  • Vip Şoför

Jolly Tur iş Başvurusu

Yaz sezonunun bitmesiyle kış sezonunda tatilcilere yol gösterici olan Jolly Tur yaz sezonunun hazırlığını da şimdiden yapmaya başladı. Part time, Kısa dönem, tam zamanlı personel alımı yapacak olan Jolly Tur iş başvurularını kariyer.net ve Linkedin.com gibi sitelerden almaktadır. Ayrıca İnsan kaynaklarına direkt olarak başvuru için mail atmanızda yeterli olmaktadır. Vereceğimiz linkte hem iş ilanı verdiği web sitelerini hem de en kolay yöntem olan direkt olarak atacağınız mail ile iş başvurusu yapabileceksiniz.

İş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ileteceğiniz başvuru formunun doğru bir şekilde doldurulmuş olmasıdır. İş başvuru formunuzu doldururken daha önce çalışmış olduğunuz firmaları, iş tecrübenizi, başvurmak istediğiniz pozisyonu belirtmeyi unutmayınız. Jolly Tur iş ilanlarından yararlanarak Jolly tur Personel Alımlarına başvurmak ve iş başvuru formunu doldurmak için Jolly Tur İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/jolly-tur-personel-alimi/

Yorum Yaz