Taca İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin en köklü inşaat şirketlerinden olan Taca İnşaat İnşaat işçisi alımı yapacak. Taca İnşaatın yurt dışında ve yurt içindeki projelerinde çalışacak personel ihtiyacını insan kaynakları aracılığı ile karşılamayı düşünüyor. Taca inşaat şirketi hakkında detaylı bilgi almak ve Taca İnşaat iş ilanlarına başvuru yapmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

TACA İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Taca İnşaat, kuruluşu ne kadar yakın bir zamanda olsa da aslında tarihçesi çok eskiye dayanmaktadır. Türkiye’nin köklü inşaat kuruşlarından olan Taca İnşaat, 1923 yılında Sait bey Akkurt inşaat şirketinin kurulması ile faaliyete başlamıştır. O dönemde de yurt dışında büyük işler yapan Sait bey daha sonra oğlunun İnşaat mühendisliği okuduktan sonra yurda dönmesi ile şirketi Mecit Akkurt’a devretmiştir. Mecit Akkurt şirkete kurumsallık katmak için 1953’te Akkurt İnşaat olarak hizmete devam etmiştir.

İnşaat sektörünün kendisini geliştirdiği 1980 yıllarında Tayyar AKKURT şirketi devralarak şirkete yenilikler katarak şirketi 1988 yılında Taca İnşaat adı altında toplamıştır. Taca inşaat Teknolojinin getirdiği yenilikler ile Personel, Ekipman, Araç ve İnşaat malzemelerinde sektörün getirdiği yenilikleri kullanarak daha hızlı çözümler üretmek ve daha hızlı inşaatlar yapmak üzerine çalışmıştır.

Taca İnşaat, Kaliteli işçilik ile söz verilen zamanda söz verilen şartlar altında uygun maliyet ile yapmayı planlamış ve o günlerden bugüne kadar bunu başarmış bir şirket profili çizmiştir. Yurt dışında ve Yurt içinde yaptığı inşa işleri ile adından çokça bahsettirmeyi başarmış diğer inşaat şirketlerine öncü olmuştur.

Benimsediği temel değerler ile kaliteden ödün vermeden hizmetine devam eden Taca İnşaat, tercih edilen bir firma olmak için dikkat ettiği değerler ışığında büyümeye devam etmektedir. Kalite, Hız, Uygun Maliyet, Dürüstlük, Anlayış, Mükemmeliyet, Bütünlük, Sorumluluk değerleri ile birlikte inşaat sektöründe her zaman ilk tercih edilen firma olma çabası içindedir.

Taca İnşaat Yurt dışında ve Yurt içinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır. Taca İnşaatın yurt dışında proje gerçekleştirdiği ülkeler içerisinde ABD, Gana, Libya, Türkmenistan, Sırbistan, Rusya, Katar, Suudi Arabistan vardır. Bunun yanında Türkiye’de Turizm sektöründe Otel inşaatlarında bir çok Otel inşa ederek bu alanda en çok projeye imza atan inşaat şirketlerinden birisidir. Tasarla ve inşa et, İç mimari ve Dekorasyon, Proje yönetimi ile Anahtar teslim hizmetleri de vermektedir.

Taca İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Taca İnşaat, Yurt içi ve yurt dışında çalıştırılmak üzere inşaat işçileri aramaktadır. İş ilanlarını zaman zaman internet üzerinden yayınlayarak bazı iş ilanı sitelerine ilanlar vermektedir. Yurt dışında çalışacak işçilere Maaş, Kalacak yer ve yemek gibi olanaklar sunmaktadır. Mevsimsel ve dönemsel yapılan projelerde projeleri bitirecek inşaat işçiler bazende Ekip olarak işe alım yapabilmektedir.

Taca İnşaat yurt dışı için ABD, Gana, Libya, Türkmenistan, Sırbistan, Rusya, Katar, Suudi Arabistan ülkelerinde çalışacak inşaat ustası, vasıfsız işçi, Beden işçisi, makine operatörü gibi pozisyonlarda çalışacak personel aramaktadır. Ön Başvurular Taca inşaat insan kaynakları tarafından değerlendirilerek uygun bulunan adaylar mülakata çağrılarak görüşmeler neticesinde işe alım süreci gerçekleşir. Taca inşaat Personel Alımına İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/taca-insaat-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz