Adopen Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin lider şirketlerinden birisi olan Adopen yeni iş arkadaşları aramakta. Genişleyen iş alanı ve doğan eleman ihtiyacını karşılamak maksadı ile yeni iş ilanları yayımlayan Adopen başvuran adayları değerlendirmeye alacak. Adopen şirketinde çalışmak isteyen adaylar için şirket hakkında detaylı bilgiler hazırladık. Hem şirket hakkında bilgi edinip hemde Adopen Personel alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar yazımızın devamını okuyarak başvuru formu doldurabilirler.

ADOPEN Plastik Sanayi A.Ş.

Geçmiş tecrübeleri bir arada toplayarak dünya çapında bir marka olmak isteyen Adopen 1997 yılında Antalya ilinde kuruldu. Kısa zamanda büyük işler yaparak bir başarı hikayesi yazmak isteyen Adopen İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Antalya’da açtığı bölge müdürlükleri ve ofisler ile bayi ağını ve hizmet ağını geniş bir alana yaymaya başladı. Buna istinaden genişleyen iş ağı ile Antalya Organize sanayi bölgesinde 550 metre karelik alanda üretimine devam etmektedir.

Adopen Türkiye’deki faaliyetlerini başarı ile yürütürken yurt dışına ihracat konusunda da önemli adımlar atmış Rusya, Ukrayna ve Hindistan’ada ürünlerini ithal etmeye başlamıştır. Şirket olarak kaliteye, çeşitliliğe ve Globalliğe önem veren Adopen çalışma yapısı olarak 7/24 üretim yapmaktadır. Fabrikasında görevlendirdiği personellerini çeşitli vardiyalar şeklinde 24 saate bölerek hemen hemen her saat üretim yapma kapasitesine sahip olmuştur.

Adopen Güncel İş İlanları ve Adopen İş Başvurusu

Adopen hem üretim hemde satış ofisleri ile geniş bir personel ağına sahiptir. 6 ülkede toplam 3000 binin üzerinde çalışana sahip olan Adopen zaman zaman yayımladığı iş ilanları ile yeni personel alımı yapmaktadır. Adopen çalışanlarının eğitimine ve kariyer gelişimine önem vermekte ve çalışanlarını desteklemektedir. Din, Dil, Irk ve inanç gibi değerler konusunda hassas olan Adopen şirket yönetiminde hiç bir ayrım yapmadan faaliyetini yürütmektedir. İş güvenliğine önem veren Adopen iş güvenliği konusunda sürekli olarak personellerine güvenlik önlemleri konusunda eğitimler vermektedir.

Adopen ekip çalışmasına önem vermekte ve bu doğrultuda işe alım yapacağı elemanlardan da ekip çalışmasına uyulmasını istemektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamaktaki en önemli koşulun çalışan mutluluğunu sağlamak olduğunun bilincinde olan Adopen çalışanlarına değer vermekte ve onları her anlamda desteklemektedir. Ekip çalışmasının başarısını tanıyan Adopen bireysel başarıları arka planda tutarak ekip çalışmasını ödüllendirmektedir. Adopen İş İlanları ve Açık pozisyonları aşağıda görebilirsiniz.

Adopen İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

  • Mekanik Teknikeri
  • Kalite kontrol uzmanı
  • Üretim Elemanı
  • Ekstrüzyon hattı operatörü
  • Planlı Bakım uzmanı
  • Depo Sevkiyat Elemanı
  • Forklift Operatörü

Adopen İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adopen Zaman zaman ihtiyaç duyduğu pozisyonlarda ki eleman açığını ve genişleyen iş alanında doğan eleman ihtiyacını çeşitli kariyer sitelerine verdiği iş ilanları ile kapatmaktadır. Adopen şirketine iş başvurusu yapmak isteyen adaylar bu ilanları takip ederek başvuru yapmak zorundadır. Size anlatacağımız yöntem ile başvurunuz direk Adopen İnsan Kaynaklarına iletilecek ve incelenen başvurunuza istinaden mülakata çağrılacaksınız. Vereceğimiz linke tıklayarak direkt olarak Adopen İş Başvuru Formu karşınıza çıkacak ve dolduracağınız temel bilgiler ile başvuru formunuz Adopene iletilecek. Adopen İş Başvuru Formu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/adopen-personel-alimi/

Yorum Yaz